Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire költsük el most ezt a...

Mire költsük el most ezt a temérdek pénzt? Ugye felvettünk egy vagon hitelt (feleslegesen) és most jön még mellé az EU-s pénz.

Figyelt kérdés

Én például az Alföld lebetonzását gondolnám jó ötletnek, persze a zuzalékot szigorúan Orbán apuka kőbányájából szállíttatnám!


Egyéb hasznos ötlet?


2020. dec. 11. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Butaság.
2020. dec. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne félj, lesz annak HELYE bőven!
2020. dec. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én magashegységet, havasokat építenék.
2020. dec. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tengert a magyaroknak! Ideje hogy építsünk egyet magunknak, de nem ám olyan kicsit, mint a Balaton!
2020. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem építenek ezek semmi értelmeset. Néhány félig-meddig felújított út és játszótelér, a többi pedig mehet a haverok zsebébe. A visszafizetés problémáját meg oldja meg az utókor, azt ők magasról leszarják.
2020. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többes szám első személyben fogalmazni. Már van valaki (esetleg valakik) aki(k) elkölti(k) majd, hogy minket ezzel ne terheljenek.
2020. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, külön köszönet hogy leveszi Orbán rólunk a gondot :D
2020. dec. 11. 11:02
 8/8 anonim válasza:
Gyerekesek vagytok drágáim, nem láttok tovább az orrotoknál, és a múlt eseményeit is figyelni kellene. Gondolkodjatok globálisan, tudom a magyarnak ez nehéz. Hát ezért szivat az unió is 😮
2023. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!