Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Gödényt a vírustagadó...

Dr. Gödényt a vírustagadó nézeteinek terjesztése miatt vagy a kamupárttal lenyúlt 150 millió miatt vitték el a rend őrei?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg az előbbi.
2020. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Majd kiderül.Remélem mind a kettő végett.Azt a Lenkeit helyben le kellene lőni.Nem elég hogy vírustagadó,uszító.De még szektavezér is,a legsötétebb fajtából.
2020. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a vírustagadása miatt. Volt egy ellenzéki (!) parlamenti felszólalás, hogy miért nem lép fel a kormány az álhír terjesztőkkel szemben. Ill. Gődény szervezett valami tüntetést az járvánnyal kapcsolatos intézkedések ellen. Ezekkel függhet össze. Megjegyzem: mivel mindennemű gyülekezés tilos, ezért tüntetést jelenleg semmilyen céllal nem szabad szervezni, tehát már eleve törvénytelen dologra buzdított.
2020. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
A diktatúra miatt. Most már ez lesz. Bárkit bármikor elvihet egy fekete Csajka és nem kell hozzá indoklás.
2020. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem is tudtam, hogy tagadta a vírus létezését, eddig csak annyit tudtam, hogy a járványügyi intézkedéseket kritizálta. Mik vannak...
2020. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

4:


Hagyj magad után minél több nyomot, annál könnyebb lesz téged is begyűjteni. 😂 😂 😂

2020. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Sosem tagadta.. személyesen ismerem,sokat beszéltem vele a vírusról is. Az intézkedésekkel van problémája.
2020. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fidesz ellenes vagyok, de Görény ugye a fidesz szekerét tolta a kamupárttal.

Fú,de ez a Lenkei is. Ránézek és nem tudom elhinni, hogy ennek a kuruzslónak a cuccait veszik tömegek.

2020. dec. 11. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlatilag nyíltan uszított a korona szkeptikus 60iq-s hőbörgő konteós prolikat, hogy mindenki szabotálja el a vírus elleni védekezést. Most meg csodálkoznak hogy elvitték...
2020. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
13:10 "vírus létezését" Nem a vírust magát, hanem a járványt.
2020. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!