Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szingli 30 éves pasiként...

Szingli 30 éves pasiként nekem miért nem kínál semmit az Orbán rendszer?

Figyelt kérdés

Jó hogy vannak családtámogatások, de kicsit nevetséges hogy aki egyedülálló az kb. semmit nem kap az államtól, de tényleg, semmilyen kedvezményt nem tud igénybe venni..


A családos ember belőlünk lesz egyszer.


Hihetetlennek tartom hogy még egy rongyos szociális bérlakás program sincs a fiataloknak, ugyanis nem mindenki tud lakást venni egyből. Nem mindenkit tolnak a szüleik súlyos milliókkal, nincs mindenkinek informatikus munkája sem.



Csak fizetem a sok adót, dolgozom, és mit kapok? Ha kirúgnak jobb esetben 3 havi segélyt, meg túlterhnelt egészségügyi dolgozókat a kórházakban.


2020. dec. 11. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
orbánék építettek egy konténer kórházat de azt semmire sem tudják használni mert nincs téliesítve, de a fideszes brancs kivette a milliárdokat be4lőle, ez a lényeg nekik nem az hogy használható legyen. Ha te nem gyártasz új adófizetőket te egy értéktelen ember vagy azorbán banda szemében. Azorbán bandát csak a pénz érdekli. aki nem hoz a konyhára az megdögölhet felőlük.
2020. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert csókosnak születni kell!
2020. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Én az előző kormány idején voltam 30 éves és akkor sem járt semmi. De a gyerekeseknek sem. Sőt, több adót fizettem, mint aki picit keresett csak kevesebbet nálam és így neki több volt a nettója. Hiába mentem a szakszervezethez, kirúgtak egy pillanat alatt.

Szóval röviden, akkor sem járt semmi, és szarok voltak a hitelek is, infláció is qrva magas volt, nem volt akkor sehogysem jó.

2020. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
" Bécsben minden 4. ember ilyenben lakik." Azért Bécsben se könnyü bérlakáshoz jutni több éves várólista van, ha muszlim vagy vagy afrikai akkor talán elöbbre rakna,d egyebkent 3-4 év vagy több
2020. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Szájer Úr kínál neked valamit! :D
2020. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

Mindenre van megoldás. Házat szeretnél venni? Családi jó lesz? Közvetlen Budapest mellett? 4 millió, 6 millió, akár 0.8 - 2 millióért is 1-2 szintes családi házak, víz, villany, gáz. https://www.youtube.com/watch?v=C-vhWZbY9uQ


Tervrajz nincs! Bővítenéd egy melléképülettel? Építésügyi osztály: "Uram! Mit akar Ön bővíteni? Ez egy üres telek! Jobb esetben csak gazdasági épület lehet (faház, kerti szerszám tároló) semmi több! Hidrogeológiai védő övezetbe tartozik!"


Nem kell 20-50 milliókkal számolni!

2020. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
Eltartasi szerzodest kell kotni egy idos raszorulo emberrel, gondoskodni kell rola elete vegeig es ha meghal, tied lehet az ingatlanja.
2020. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem szingli 30 évesként sem, ha nem akarsz házasodni, és teleszülni a Kárpát-medencét, akkor örök rabszolgamunka a jutalmad.
2020. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%
Mégis mit szeretnél?
2020. dec. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!