Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Dobrev...

Mi a véleményetek Dobrev Kláráról? Szerintetek ha Ő nyerné a miniszterelnöki előválasztást, akkor az ogy. választáson inkább vinne szavazatot vagy sem?

Figyelt kérdés
Oké, hogy tanult stb., de nekem személy szerint mégsem szimpatikus. Az egész stílusa, hanghordozása, megnyílvánulása taszít valahogy. Szerintem vinne szavazatot.

2020. dec. 12. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
vinne, semmi esélyük vele nyerni
2020. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem való nő miniszterelnöknek!
2020. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Remélem ő lesz a közös miniszterelnök jelöltje annak a borzalmas bagázsnak, mert egyrészt jól leképezi, másrészt semmi esélye nem lenne a győzelemre.
2020. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Háát, nem tudom mennyi szavazót vinne. Sokakat gondolom az taszít, hogy Fletó felesége, és igen, vannak olyan ellenzékiek akik nem kedvelik Gyurcsányt. Most nem tudom megmondani ki lenne a legjobb kihívója Orbánnak az ellenzéki oldalról, de talán Karácsont mondanám.


Ezen kívül én bírom őt, ambiciózus nőnek tűnik.

2020. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
nem az a baj vele ogy nő, hanem az hogy kinek a felesége...
2020. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Kommunista család sarja, folyton dobja fel a facebook a hírdetéseit nekem és egy 100%-ig bal-populista politikusnak ítélem meg: betarthatatlan vagy hangzatos, de üres ígéreteket tesz. Valószínűleg egy komplett marketing csapat van mögötte, aki ezeket az üres mantrákat kitalálja neki, videóra veszi, és hírdetésként feladja.
2020. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Visszataszító, kommunisták leszármazottja, az már csak pláne, hogy Gyurcsány asszonya tehát kvázi olyan mintha a bukott szemkilövetőt szavaznánk meg..


Az egész DK palettája felejtős.

2020. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát eddig nem tűnik népszerűnek.🤪

Nem is tudom, hol vannak a DK- sok, úgy várnám, hogy védelmükbe vegyék a böszme asszonyát, és elkezdjék sorolni a komoly érveket mellette.🤔

2020. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
6 kit érdekel, hogy milyen család sarja. Attól valaki még lehet normális. Persze én sem értek egyet azzal hogy ő legyen a közös miniszterelnök jelölt de pont nem azért baj, mert kommunista család sarja. Kásler Miklós is kommunista család sarja. Vagy azt is vehetjük, hogy valószínű 10ból 8 német ember náci család sarja... aztán mégis normális.
2020. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

#9


És hány politikus van még aki a tömeggyilkos kommunista felmenői által zsidóktól elkobzott villában tengeti a napjait a mai napig?

2020. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!