Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háttérhatalomnak milyen...

A háttérhatalomnak milyen érzés, amikor a fagyi visszanyal? Nem tanulnak belőle?

Figyelt kérdés

Évtizedekig mosták az emberek agyát, hogy minden ami nem illeszkedik az ő érdekeikhez, az áltudomány, összeesküvéselmélet. Olyan egyértelmű dolgokról is, mint a chemtrail vagy hogy az őskori szinten vegetáló népek építették a piramisokat, prehisztorikus építményeket, olyan pontosra, amiket még ma sem tudnánk megcsinálni. Később el kellett ismerniük ezek egy részéről hogy igazak pl chemtrail. Nincsen egyetlen józan ember sem, aki elhiszi ezeket az elképesztő ökörségeket, mégha nem merik csak a vezető emberek kimondani [link]


Mindezek elkerülhetetlen következményei, hogy az emberek bizalmatlanok lettek a tudománnyal szemben, mert az átverte őket. Ugyanaz a jelenség zajlik le mint Csernobil után. Az emberek joggal lettek kétkedőek, szkeptikusak még az olyan egyszerű dolgokkal szemben is mint a vírusok vagy hogy a Föld geoid. Így virulhat a vírusellenesség. Már a vírusok létét sem hiszik el az emberek. Lásd Gödény, Lenkai. renegeteg, több 100 000 ezres követői vannak ezeknek a táboroknak.


Ilyenkor nem érzi a háttérhatalom, hogy visszanyal a fagyi? Hiszen ezt az egészet ők idézték elő! Nem érzik, hogy tanulni kellene mindebből és indibviduális szabad emberként kellene kezelni a társadalmat?



2020. dec. 12. 14:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
61%

20


Kérdezd meg a hülyédet, mikor ezt állította. Persze nem tudja konzekvensen előadni a baromságait, volt az a szegény hold már minden.


Ahogy pl. a Szaturnusz is újabban hologram. Hát, vannak agyament baromságai. Tudtad, hogy szerinte 2000 előtt már kb. 8x kellett volna mindmeghaljunk? A brit szigeteknek már ott se kéne lennie!

2021. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
47%

21


De ha állítólag ilyeneket állított akkor azt is el kellett volna magyaráznia hogy mi értelme van annak?


Arra se tudtál válaszolni hogy mi értelme lenne egy laposfoldes összeesküvés elméletnek meg azt se tudod mi értelme lenne annak hogy hologrammal kivetitsek a holdat?


Tehát csak hazudgalsz ossze-vissza

2021. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
42%

23


Ha ennyire beleastad magad a témába akkor tudnod kéne ezeket a részleteket is különben marad az a verzió hogy csak hazudgalsz.En is ki tudnék találni ilyeneket


A válaszodat pedig jelentettem,további szép napot kívánok neked!

2021. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
30%
Jahm, és vádolj csak nyugodtan hazugsággal, ezzel csak annyit vallsz be, hogy számodra a valóság hihetetlen, és bárki, aki fényt visz a kicsi agyadhoz, azt lehazugozod. Konteos tempó ez, nem meglepő. Kívánom, hogy egyszer el kelljen számolnod azokkal a vádakkal, és azzal a néphülyítéssel, amit végzel te is, és a fajtád. Emberellenes cselekedet, jóformán hazaárulás ez. Csak te az egész emberiséget árulod ki.
2021. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
26%

24


Én pont azért kezdtem a jelentgetest mert a hozzád hasonlóak is jelentgettek engem.Nem tetszik amikor visszanyal a fagyi mi? Most ennyi erővel én is ki találhatnek olyat hogy van egy olyan összeesküvés elmélet ami szerint a nap valójában hideget sugároz DE nem tudom hogy a háttérhatalomnak mi érdeke van ennek az eltitkolasaval.Eppen ezért én nem összeesküvés elméletezek le olyan elméleteket amik nem adnak magyarázatot arra hogy a háttérhatalom miért csinálja azt a bizonyos dolgot


Innestol kezdve egy hihető szavad sincs,hazudozol össze vissza.Az emberiség ellen én nem vétek,a háttérhatalom vét.Jogom van a véleményem kinyilvánításahoz.Egyebkent vegyél be egy szem rivotrilt mert látszólag nagyon kiakadtal.


Az utolsó előtti kommentedet is jelentettem.Tovabbi szép napot!

2021. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
20%

Nem nyalt semmilyen fagyi vissza. te nem vagy fagyi, én nem jelentek senkit, és továbbra sem érdekel a nyomorod. Az sem érdekel, hogy te szerinted mi a valós, mi nem. Én ott vitatkozom évek óta minden nap a laposföldesekkel a csoportjukban, ismerem minden mondásukat, meg azt a kemény 4embert, aki vezeti őket. Tökre leszarom, hogy te mit hiszel el, meg mit nem. Ez van, menj, 'oszt nézd meg magad is :)


Az sem érdekel, hogy te mit tudsz Icke-ról. Tipikusan az a konteos noob vagy, aki pár hónapja halott róla először, 'oszt máris azt hiszi ő a mindentIStudó. Közben azt sem ismeri, amiről hablatyol. A hazugnak nevezést pedig kikérem magamnak, és jelentgess csak tovább, nem tudsz vele triggerelni. Én nem az oviban vagyok, mint te.

2021. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

26


Persze, nyilván hihető hogy nem jelentesz senkit se főleg azután hogy kiderült megrögzött hazudozó vagy.Nincsen nyomorom.Bar most a kocsim szerelonel van úgyhogy visszavonom,meg is van nyomorom.Evek óta vitatkozol a laposfoldesekkel de nem tudod hogy mi érdekük van ezzel a háttérhatalomnak?!Mikor fejezed már be a folyamatos hazugságot?


Icke-ot már kb 15 éve ismerem és mindent amit mondott igaza volt bennük.Arrol még nem ő tehet hogy hazugságokat írnak róla még kiforditjak a szavait.Peldaul azt állították róla hogy azt mondta hogy kézfogással nem terjed a vírus.Ilyet pedig épeszű ember nem állít.Na ilyen hazugságokat állítasz róla te is te kórosan hazudozó ember


Én sem az oviban vagyok de mivel nem tudok csúnyán vissza írni a másiknak és nem írhatok bizonyos dolgokat a cenzúra miatt így maradt a jelentgetes és a lepontozas :(

2021. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
67%
O, mostmár Icke szerint terjed a vírus? De hát még tavasszal szerinte nem is volt vírus, hanem az 5G okozza az egészet... :D
2021. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
17%

29


Én nem a Covidrol beszéltem,de ha azzal kapcsolatban mondta ezt akkor igaza van mert egy nem létező dolog nem tud terjedni kézfogással


Egyébként addig akarod hogy jelentselek amíg nem tiltanak le téged az oldalról? Már most jelentelek harmadjára, hamarosan kapod a figyelmeztetést

2021. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
84%
Hát mi A vírus? Jelents csak nyugodtan, nem zavar. Magad égeted le :D Esetleg te szeretnél egy feljelentést a vírus tagadásért?
2021. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!