Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vírustagadó emberek mit...

A vírustagadó emberek mit gondolnak?

Figyelt kérdés

A vírustagadó emberek elhiszik, hogy világszerte több millió, de Magyarországot nézve is közel 120 ezer ember hazudik a vírusról nap mint nap 8-12-16 órában vagy még többen? Nem másokról, mint az egészségügyi dolgozókról beszélek (2018-ban Magyarországon kb 120.000 ember dolgozott egészségügyben, idén lehet valamivel több, de akár kevesebb is).

Ők bemennek és folyamatosan hazudnak a Covidról, sokkal súlyosabbnak állítják be mint amilyen, direkt (egyébként a legtöbb vírustagadó szerint egészségre kimondottan káros) maszkot vesznek fel és nap mint nap hazudnak mindenkinek? És erre mégis mivel vannak rávéve? A mentősök és ápolók a nettó kb 150-180 ezer forintos fizetéssel? A bruttó 50 ezer forintos emeléssel, amit most kaptak? Az ingyen bérlettel vagy az évi 400 elrendelhető túlórával?



2020. dec. 13. 16:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
36%

16! JAAAA, tehát már hát-hát hmm. mégiscsak jó volna, ha mindenki tudna úgy-ahogy dolgozni tehát hiába vagy veszélyeztetett, akkor is végezd a munkát, nahát, nagy váltás ez, előbb még mindenkinek akartad fizetni a fizetését, aki egyénileg veszélyeztetett, csak ne kelljen otthon gubbasztani, most már el akarod dönteni, hogy ki is a veszélyeztetett...

Na látod PONT ERRŐL BESZÉLEK, hogy álmodoztok és semmi alternatívát nem tudtok mondani, mert tetszik vagy sem jelenleg annyi védelmünk van, hogy lehetőleg lassítsuk a terjedését ezt meg csak pontosan így lehet, ameddig nincsen védőoltás.


Öregem, ha te ettől hogy nem lehet konditerembe járni két-három hónapot már depressziós leszel, akkor szerintem ott nagyon komoly bajok vannak, tehát neked tényleg nem a covidtól kell félned elsősorban, hanem főleg saját magadtól, meg a szuicid hajlamaidtól, azért hidd el az emberek 99%-a nem a fekvenyomó pad hiánya miatt fog kiugrani a tizedikről...

(mellesleg csak tegyük hozzá halkan, hogy a magyarok túlnyomó többsége semmilyen sportot nem űz, ezért is vagyunk többek közt Európa legdagadtabb nemzete, kötve hiszem, hogy bárki ettől lesz búskomor, hogy be kell érnie az otthoni expanderrel meg tíz kilós súlyzókkal...mondjuk Rubint Rékától én is félnék. :-DDDD)

2020. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
54%
Ez esetben mi a vírushívő megoldás? Én nyitott vagyok a párbeszédre.
2020. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
86%

"A vírustagadó emberek mit gondolnak?"


Gondolom azt, hogy minden elhunyt koronavirusban hunyt el az idén. A virus kiirtotta az infarktus, sztrók, rák, autóbaleset, öngyilkosság és egyéb betegségeket...

2020. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
34%
A virustagado nem is megy orvoshoz, hanem inkabb otthon meghal csendesen? Persze, hogy nem … addig virustagadok csak amig el nem kezdenek indokolatlanul kohogni es kozben felszokik a lazuk … utana az ilyen virustagadok egybol atmennek halalos betegbe.
2020. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
83%
Olyan régóta várom, hogy elkezdjek indokolatlanul köhögni, és végre kórházba kerülhessek. Legalább lenne értelme az eddigi bezártságnak. Mert eddig hiába próbáltam elkapni nem sikerült, direkt csináltam szerotológiai tesztet is.
2020. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
90%
Persze, mindenki vírustagadó, aki kételkedni mer az intézkedésekben. Értsétek már meg hogy a legtöbb ember nem a vírust tagadja, hanem az eszetlen pánikkeltést és a sok mindent tönkretevő intézkedéseket ellenzi többé-kevésbé. Nem értem mire jó ez a szektás hanemalszolmaszkbanvírustagadóvagy hozzáállás.
2020. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
47%
"és végre kórházba kerülhessek" … valoszinu eddig meg csak latogatoban voltal ilyen helyen … elarulon: nem jo ilyen helyen ebredni.
2020. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
90%

Én túl vagyok a víruson. A családom is. Nem voltam túl jól, de nem volt gáz, más betegebb volt, de Ő sem került kórházba. Gyógyszerekkel otthon is kilehet bírni, annyi hogy időben kell elkezdeni szedni mindent. Ha vársz akkor kórházba kerülsz, ha a tüdőgyulladást megelőzik akkor nem. Van a családba orvos, úgyhogy a receptek gyorsan jöttek. (A háziorvos amúgy nem írt fel semmit, ha rá vártunk volna akkor kerülhettett volna rokon kórházba).


Viszont.


Az éjszakai kijárási tilalomnak nincs értelme. Napközben a boltokban úgy is zsúfolódnak az emberek, éjszaka senki se megy sehova, hiszen nincs nyitva semmi. Nem is értem.


Az utcai maszkhordásnak nincs értelme. Cseppfertőzéssel terjed még mindig, zárt térben veszélyes, de még ott se, ha nem egymás nyakán vagytok és szellőztetve van sűrűn.


Az idősávnak pláne nem volt.


Éttermeket felesleges bezárni. Korlátozni kell a létszámot és ennyi. Időpontra lehessen csak menni.


Hibrid oktatási módszerrel lehet tanulni. Kisebb csoportok vesznek részt az iskolákban és nem vándorolnak egyik teremből a másikba, hanem egy osztály egy terem, pár fővel és hetente rotálódik, a többi addig otthon tanulja a kiadott feladatokat.


Ennek a fegyverek TEK és katonaság kivonulásnak csak erőfitoktatás az értelme, hogy Orbán mutassa a hatalmát, semmi más.

2020. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
84%
Attól függetlenül, hogy vírus van, nekem ne dirigáljon egy olyan államfő, akit nem választottam meg és az emberek többsége se rá szavazott. Dirigáljon a saját Fideszes társaságának, a többi embert hagyja élni.
2020. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
79%

"Ennek a fegyverek TEK és katonaság kivonulásnak csak erőfitoktatás az értelme, hogy Orbán mutassa a hatalmát, semmi más."


Vásároltunk izraeli rakétavédelmi rendszert, Orbánnak komoly elképzelései lehetnek...

2020. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!