Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán ember miniszteréből,...

Orbán ember miniszteréből, Balog Zoltánból jó püspök lett?

Figyelt kérdés
A Szájer ügyhöz mit szól a püspök úr, a párttárs?

#Orbán Viktor #keresztény #püspök katilicizmus
2020. dec. 13. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Igen, kiváló.
2020. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk az ne zavarjon, hogy református, csak a kulcsszavakból kiindulva...De egyházi embert amúgy soha nem a miniszert elnök választ, ezért nem is nagyon értem, hogy mi a kérdés...
2020. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Elmondanád kedves kérdező, hogy mi a jó franc köze van a kérdésednek ahhoz, hogy a reformátusok püspöknek választották Orbán egykori miniszterét, aki egyébként református lelkész? Ha holnap rossz idő lesz, azért is a katolikusok lesznek hibásak?

Normális vagy amúgy?


Megjegyzem, hogy tudomásom szerint Szájer se katolikus. Így továbbra se értem, hogy mit akarsz a kulcsszavak közé írt katolicizmussal.


Nevetséges egyszerűen...

2020. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 drága felebarátom, nem vitatkozzunk. szeressük egymást!

Keresztény pártunk és kormányunk eme rangos tagjából ilyen szép egyházi méltóság lett. A híveket buzdítják szavazzanak a pártra.

A HIT gyülekezetével is megtalálta a közös hangot a kormány, kiváló a viszony közöttük is kedves testvérem.


Örvendjünk Balog úr sikerének. Az érdekelne, hogy Ti hogyan éliek meg ezt, örvendeztek?

2020. dec. 14. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
4es. Református és püspök kizárja egymást. Ez nem vita.
2020. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi közöm nekem katolikusként, hogy épp az adott református egyházkerület kit választ meg püspöknek, szóval nem értem, hogy mit keres a "katolicizmus" a kulcsszavak között. Én személy szerint nem ismerem a jelölteket és hogy ki alkalmas.

Ráadásul legjobb tudásom szerint a református püspöki cím azért is teljesen más, mint a katolikus és fölösleges összehasonlítani, mert a reformátusoknál 6 év után újra választás van, míg katolikusoknál életfogytig püspök valaki. Továbbá református egyházkerület élén nem csak a püspök van, hanem a főgondnok is, szóval nem egyszemélyben dönt.

De én nem vagyok református, majd egy református leírja a véleményét. :))

2020. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Miért kéne örvendeznem? Nekem aztán teljesen mindegy, hogy a reformátusoknál kit neveznek ki. Viszont reagáltam arra az aljas csúsztatásra, amit megpróbáltál kérdéseddel előadni. Mivel mindehhez semmi közük a katolikusoknak. Katolikus szemmel Balogh egyébként nem is püspök, még csak pap sem.

2020. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!