Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan (rajtam kívül)...

Van itt olyan (rajtam kívül) aki mint embert nem kedveli Orbánt? Ha jó miniszterelnök lenne (de sajnos nem az) se kedvelném mert nem tartom egyenes embernek.

Figyelt kérdés

Kis mitugrász pökhendi embernek tartom, de beismerem sokra vitte sajnos.


Igaz próbálja a karakán embert játszani, de mint ismeretes a beszéde és artikulációja is tanult és mesterséges.


Csak a személyére vonatkozólag kérdem, politikai megitélését mellőzve pusztán kíváncsiságból.


Gyurcsányozók kíméljenek!


2020. dec. 13. 23:51
A kérdező szavazást indított:
nem kedvelem Orbánt
kedvelem Orbánt (mint ember)
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Én nagyon kedvelem.

Szeeintem nagyon jó politikus, biztos hogy rá fogok szavazni.

Sokszor sajnálom merf mindenki bántja, pedig mindent meg tesz a szeretet népéért.

Sok ember élete meg változott mióta ő a szeretet miniszterunk. Csak nézetek korul, mennyi mindenkinek jobban megy az elete. Legalabbis az eletre valobaknak. Akik merészek, mint szeretett miniszter elnokunk.

2020. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan na! :D Jelöld be hogy szereted és írj neki Love letter-t ;)
2020. dec. 14. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
3%

Semmit nem tudsz róla, ez egyértelmű nem csak az ostoba minősítgetésedből, de ebből a megjegyzésedből is: "gaz próbálja a karakán embert játszani, de mint ismeretes a beszéde és artikulációja is tanult és mesterséges."

Orbán ugyanis pontosan ilyen karakán és jól beszélő, jól gondolkodó volt már 25 éves korában is.

2020. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

#1. Ha már trollkodsz, vigyél bele némi tehetséget...

Kérdező! Szóval nem kedveled, mint embert és nem tartod jó miniszterelnöknek. Amint láthatod, ez az oldal csak ilyenekkel van tele (röviden: ők az Orbán-fóbiások). Te is csatlakozhatsz az ő kis buborékukhoz, de a helyzet az, hogy gyűlöleted tárgya 30 éve ott van a politika élvonalában, 4x nyert választást, a Politico pedig a minap Európa 4. legbefolyásosabb személyiségének választotta, ami egy kis ország miniszterelnöke számára több, mint hízelgő. (A buborék pedig némi imbolygás után szépen kipukkan...) :)

2020. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Mint karaktert nem kedvelem, mint politikus semleges.

Vannak szimpatikus politikai húzásai, de van egy pár, ami miatt kifejezetten szimpatizálni nem tudok vele.

2020. dec. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugy csinalsz mintha minden nap söröznétek.. pff
2020. dec. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!