Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy január 11-ével nem szűnnek meg a járványvédelmi korlátozások?

Figyelt kérdés
Nagyobb összegben mernék arra fogadni, hogy február 8-ig (a vészhelyzet lejártáig) maradni fog minden

2020. dec. 14. 11:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
41%
#20 melyik válaszolóé?
2020. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

19-re:

Szerintem inkább az lesz benne jogszabályban, hogy kinek kötelező.

Nem látok bele vezetőink fejébe, de az eddigiek alapján simán el tudom képzelni (és lenne is benne logika), hogy kötelezővé tegyék

- az egészségügyi intézményekben dolgozók számára;

- a szociális otthonokban dolgozók számára;

- rendőrök, katonák, büntetésvégrehajtásban dolgozók számára;

- tűzoltók, katasztrófavédelmisek számára;

- közoktatatásban dolgozó pedagógusok számára;

- állami hivatalok dolgozói számára.


És ez így együtt nem is olyan kevés az össznépességhez képest.

2020. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
58%

Az előző felsorolást még tudnám folytatni:


- közlekedési vállalatoknál az utasokkal érintkező személyek számára: buszvezetők, vasúti jegyvizsgálók, állomásokon dolgozó jegypénztárosok, információs ablaknál szolgálatot teljesítők számára;

- élelmiszeripari üzemekben dolgozók számára;

- gyógyszergyárakban dolgozók számára;

- postai dolgozók számára;

- bankoknál, biztosítóknál, közüzemi szolgáltatóknál az ügyfelekkel foglalkozó dolgozók számára (nemcsak az irodákban, hanem pl. a házakhoz becsöngető villanyóra leolvasók számára is);

- bizonyos nemzetgazdasági vagy nemzetbiztonsági szempontból kiemelt üzemekben dolgozóknál: pl. paksi atomerőmű dolgozói számára, villamos energia-elosztónál dolgozók számára, olajfinomítóknál dolgozók számára.


Szépen bővül a lista a fejemben. Az oltásellenesek örülhetnek, hogy nem vagyok Orbán tanácsadója. :-)))

2020. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%
Sokkal kissebb az esély rá, mint hogy holnap ismét megkérdezi ezt valaki :D
2020. dec. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálatos, hogy annyira bizalmatlanok az emberek a tudomány irányàba.

Nem tudni mi van benne? Szerintem, ha válaszoló elé raknák a leírást, akkor sem értene belőle semmit. Tessék kinyitni egy kémia vagy orvosi szakkönyvet (egyetemi oktatásban használtat) és tessék elmesélni az abból megértetteket és alátámasztva elmagyarázni.

A technika fejlődése miatt van jelen ennyi ember az interneten és oszthatja meg mindenki a saját maga véleményét.

Én bízom azokban a tudósokban és orvosokban, akik valóban azért élnek, dolgoznak, hogy erre a problémára megoldást találjanak.

Jelen tudás ismeretében én lehet beoltatnám magam a nyugati mRNS valamelyik vakcinájával.

2020. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
25-ös: nyugi majd, ha több hétig dögrováson lesznek ettől a nyavalyától, máshogy fogják gondolni.
2020. dec. 15. 07:56
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h azok se akarjak beadatni akik fosnak a koronatol... pedig jolenne. Hatha csondbe maradnanak vegre meg feloldananak mindent.
2020. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes ez az egybites gondolkodás. Maradjanak A SZENT KORLÁTOZÁSOK (halleluja), vagy szűnjenek meg. A sebtében összedobott szart persze javítani, módosítani nem lehet.... enyhítés nélkül, pontosítani, kidolgozni, értitek, DOLGOZNI rajta...vagy az nagy kérés lenne?
2020. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Az oktatási államtitkár ma bejelentette, hogy január 11-én nyitnak a gimnáziumok. A digitális oktatás az érvényben lévő intézkedéscsomag része, szóval lehet, hogy mégis elengedik a dolgot...
2020. dec. 16. 16:14
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem egyik családtagomat sem érinti ez a változás, de nekem az érdemi enyhítés az lenne, ha a 20-05 óra közötti kijárási tilalmat törölnék el. Na meg legalább a kültéri maszkhasználatra kötelezést.
2020. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!