Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak felháborodva a politikusokon miközben nem különbek ők se?

Figyelt kérdés

Az átlag magyar ugyanúgy lop, csal, hazudik, keresi a kiskapukat mint a politikusok.


Annyi a különbség hogy a politikusnak van hatalma, kapcsolatai.


Eleve a politikusokat a nép választja, közülük jönnek, akkor miért lennének különbek?


Tulajdonképpen egy ország politikai élete tükörképe a társadalomnak.



2020. dec. 14. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan igazad van!

A múltkor egy politikai mutyiról beszélgettünk páran...ment a nagy felháborodás, stb.

Aztán hirtelen megkérdeztem az " erlölcscsőszöket", ha te megtehetnéd, az amúgy jogilag okés, de erkölcstelen dolgot, amivel anyagilag mindenki jól jár, nem tennéd meg?

Az egyöntetű válasz, hogy hát de.🤔

Amúgy pedig a világon mindenütt ilyen a politika!!

2020. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

En nem lopnek. Nem minden a vagyon, igaz politikus se lennek, valamint igy se vagyok elegedetlen az eletemmel.


Nem tudom, hogy magadbol indulsz ki, vagy sose lattal meg becsuletes embert de jo paran vannak, persze mindenki hibazhat de a politkusaink rendszerint tudatos megfontolt bunozok.

2020. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én spec nem voltam még és nem is tervezek drogos orgiákra járni úgy hogy közben keresztény konzervatív emberként pózolok.
2020. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Én különb vagyok!
2020. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy kölcsönhatás. A társadalom megválaszt politikusokat, többnyire hasonlatosakat a társadalom átlagához. Ha jobbakat (ez teljességgel lehetséges), szerencséje van, általuk fokozatosan javul a társadalom minősége is. Ha rosszabbat pechje van, hatásukra romlani fog a társadalom minőségi is.

A mai magyar eset bizonyos mértékig speciális. Éppen akkor lett lehetséges rendszerváltoztatás, mikor felnőtt egy érzékeny nemzedék néhány sajátos tagja. Pszichopata vezérük zsenialitása ls néhány okos ember sikerrel tévesztette meg a társadalmat, lett hatalmi tényező. Ezután a megkapott eszköztárral kiépítette rombolás intézményrendszerét, a példát eltanulta (mindig ezt teszi) a társadalom labilisabb része. Egy idő után ez meghatározóvá válik, lesz egy pillanat, mikor hagyományos eszközökkel a torz állapot többé nem állítható vissza normálisra. Az ember társas lény, a döntő többség kezdetben önként, később mást nem tehetve beáll a sorba. Akik értik és tudják, a sor miért rossz, ekkorra kirekesztődnek minden eszköztárból. Ekkor vagy külső tényezők változtatják meg az eseményeket, vagy akad egy olyan karizmatikus vezető, aki nemcsak érti, de fel is vállalja az új módszereket.

2020. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!