Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem csorbúl a liberális...

Nem csorbúl a liberális szabadság ezután?

Figyelt kérdés
Ma kimondták a parlamentba, hogy csak kétbites nem létezik, mint szülő, az anya meg az apa és aki a gyermeket világrahozta az csak nőnemű anya lehet, ezzel is kirekesztve más nemeket. Mindenkit a maradi 2 bit közé szorítanak.

2020. dec. 15. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
De csorbúúúl, Téged ki szült?
2020. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Az a vicces hogy eddig sem gondolta senki hogy az apa nő az anya meg férfi. Mindenki képzeld a melegek is így gondolják hogy az anya nő az apa pedig férfi, egy meleg ferfi sem akar anya lenni.
2020. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

" egy meleg ferfi sem akar anya lenni"

Ebben nem vagyok annyira biztos.

2020. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én viszont igen. ők egyszerűen egy két apukás család akarnak lenni.
2020. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nincs két bit. Egy bit van. Egy bit állapota 0 vagy 1 lehet, két bit már lehet 00, 01, 10 és 11.

Azt senki se vitatta, hogy mit jelent az "apa" és az "anya" szó, ez csak kampány a Fidesznek. Ez kivételesen nem csorbítja a szabadságot. A kormány korábban se ismerte el a transzneműeket. A homoszexuális férfi nem akar anya lenni, mert ő egy férfi. Kész. Itt nincs vita, itt egyszerű definícióról beszélünk. A transznemű nő anya akar lenni, mert ő nő, viszont a kormány nem ismeri el, hogy nő, mert ők pont szarnak a tudományra, nekik az illiberalizmus fontosabb.

Habár a non-binary témájáról sokat lehet vitatkozni, azt leszögezem, hogy szerintem a melegházassággal semmi baj sincs. És a tudomány szerint a melegek örökbefogadásával sincs baj: [link]

2020. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
A tudomány nem azt mondja ki hogy van e baj a melegek orokbefogadasaval vagy sem. Azt az emberek mondják ki a közösség értékei alapján.
2020. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

"Azt az emberek mondják ki a közösség értékei alapján."


Ha ez így lenne ez az utóbbi törvénymódosítás nem történt volna meg.



[link]



A kelet-közép európai régióban magyarország a második legtolleránsabb a melegekkel kapcsolatban.

2020. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát 7-es lehet hogy a mainstream ideológiákat (meg) nem tette magáévá a közösség.
2020. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

3-as: " egy meleg ferfi sem akar anya lenni"

Ebben nem vagyok annyira biztos.


Szájer mondta neked? Vagy miért kételkedsz?

2020. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
#9 Azért, mert a homoszexualitás annyit jelent, hogy valaki az azonos nemhez vonzódik. Nem befolyásolja a nemi identitást. Leírtam, hogy itt egyszerű definíciókról van szó.
2020. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!