Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánban vagy Gyurcsányban...

Orbánban vagy Gyurcsányban hiszel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 22:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajat donteseimben hiszek!
2020. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Basszus, véletelen szavaztam és nem tudom visszavonni. Egyiknek sem.
2020. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen Gyurcsanyok es Orbanok csak a rovidtavu terveimben szerepelnek ... ezek jonnek-mennek mint fing a gatyaban. Kisdobos koromban meg puszit adtam Kadar Janosnak ... azota mar annyi, de annyi vezeto volt, hogy mar immunis vagyok. Nekem mar nem kell vakcina a politika ellen :)
2020. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen kérdések miért akkor születnek mikor a moderacio szünetel?
2020. dec. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Így hülye kérdés. Pedig fontos döntés lenne.
2020. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, egy biztos, Gyurcsánynak NEM HiSZEK!!
2020. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésben benne rejli a sunyi és hazug sugallat, hogy ettől a két komától nincs jobb.
2020. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
"rejlik"
2020. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%

Az iratok tanúsága szerint idősebb Gyurcsány Ferencet 1979. november 19-én a Pápai Járásbíróság mint különös visszaesőt egyrendbeli lopásért és egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopásért 11 hónapi szabadságvesztésre ítélte, és két évre eltiltotta a közügyektől.


A dokumentumból azonban az is kiderül, hogy a miniszterelnök apjának nem ez volt az első találkozása az igazságszolgáltatással: „(…) többször volt büntetve, utoljára a Pesti Központi Kerületi Bíróság az 1977. november 21-én jogerőre emelkedett összbüntetési ítéletével lopás bűntette és más bűncselekmények miatt egy év és három hónapi szabadságvesztésre ítélte, és a büntetésből 1978. augusztus 13-án szabadult”.


Az 1979. november 19-én hozott ítélet kitért arra is, a vádlott rendszeresen és nagymértékben fogyasztott szeszes italt, ezért alkoholistának volt tekinthető.


„Gyurcsány Ferenc vádlott teljes egészében beismerte a terhére rótt cselekmények elkövetését, és azokat ittasságával magyarázta” – állt az ítéletben, és emiatt a szabadságvesztés ideje alatt el is rendelték a kormányfő apjának kényszergyógyítását.


(Magyar Nemzet nyomán, 2007)


De figyelitek;

Az ittasságával magyarazta, hogy LOPOTT!! Hát nem tisztára apja fia!!!!🤔🤔

2020. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Orbán vidámabban lop, és mindent, nincs csak-csak vagy vagy-vagy, miközben a nép szórakoztatásáról is gondoskodik, hogy meglett szakállas drogos homokosokkal írat alaptörvényt a népnek aztán ereszcsatornán mászatja az elkövetőt. Feri is próbálkozik úgy be van rugva, de ez ide kevés mint produktum, hisz mindenki iszik az országban.

Az a legbiztonságosabb, ha mindkettő elveszíti "szabadlábonlévő" jellegét...

2020. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!