Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenben Ausztriát követi...

Mindenben Ausztriát követi Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 hónapja van ez a 9 órás kijárási tilalom 20-5 óráig, meg a szigorú korlátozások, ami január 11-ig meg van hoszabbítva.


Viszont idők kérdése és itt is bevezetik az egész napos kijárásit, csak kisboltok lehetnek nyitva, meg állt isk-ban is digitális oktatást, ahogy Ausztriába? Mindenben Ausztriát követjük?


Állítólag december-január környékén tetőzhet a járvány itthon, tehát ebben a hónapban vagy jövőhónapban. Még azt is olvastam, hogy pont mostanra decemberre kiugróan magas napi esetszámok lesznek, valamint a 200 napi halott is meglesz, bár ne legyen igazam, de nem én mondom, ezt egy hírportál írja, hogy egy szakember szerint sajnos igy lesz.



2020. dec. 16. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz. Január 11.én mehetsz iskolába, nyugi.
2020. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem járok iskolába.

Amúgy, ha nem is hozná be az egész napi kijárásit, akkor is február 8-ig marad ez ami most van. Csak szigorúbb ne legyen, reméljük két hónap múlva már le lehet űlni az étterembe ott megenni a kaját, mert megvettem ma is a gyrost és állva az utcán fogyasztottam el mint egy hajléktalan.

2020. dec. 16. 22:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Lelehet. Iskolába is lehet majd menni. Aztán tavasszal megint zárás. Örök körforgás lesz. Vagyis nem örök, de egy ideig még igen.
2020. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hol olvastad mit olvastál?


Itt lehet böngészni: [link]


nekem ebből az jön le, hogy viszonylag jól állunk és megint csökkenő pályán vagyunk.

2020. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ami cikket olvastam nem mostani.


De q február 8-as se, valahogy három hete olvastam vagy nem tudom...

2020. dec. 16. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom, hogy a gyógyultakat, honnan tudják? Hiszen már nem tesztelnek újra. Én is vírusos voltam. A pozitív teszt után 10 nappal már mehettem bárhová, nem volt mégegyszer teszt. Másnál sincs. Esetleg csak azoknál akik kórházban vannak.
2020. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen pl közigazgatásban dolgozol akkor van teszt, egy ismerősöm már hetek óta jól van de nem tud negatív tesztet produkálni. (a PCR teszt az elhalt vírust is kimutatja)
2020. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyros a legismertebb utcai kaja. Nem kell ahhoz hajléktalannak lenni, hogy ne legyen időd leülni egy gyros tálhoz.
2020. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, 6 hete azt mondta, meg a média is azt mondta, erre lemondtak az osztrák politikusok a fizetésükről a járvány alapba dobták, akkor hírtelen nem lett példa Ausztria. :D
2020. dec. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!