Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarországi cigányság...

A magyarországi cigányság növekedése előidézhet újabb terület szakadásokat Magyarország kárára?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 00:53
A kérdező szavazást indított:
Igen! Előfordulhat, hogy a cigányság autonómiát akar majd.
Nem! A cigányság a magyarság szerves része marad az idők végezetéig.
31 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és sokkal élhetőbb lesz az autonómiájuk, akkor nem fognak már kirekesztve élni!
2020. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
És Orbán lesz a vezírük és a fővajda, remélem!
2020. dec. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeljük el hogy igen.

Ki tartaná el őket?


Na látod ezért nem. Ők is tudják hogy nekik jobb így.

2020. dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Borsodban már most is lehetne.

Viszont a nagy része a nevét nem tudja leírni.

2020. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Inkább azt tartom valószínűnek, hogy a cigányok kiirtanak vagy elüldöznek minden magyart, ha elegen lesznek hozzá.
2020. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
A cigányok olyanok, mint a vírus egy emberi testben. Élősködnek, a gazdaszervezetből élnek. De ha túlságosan elszaporodnak és elpusztítják a gazdaszervezetet, akkor nem lesz miből élősködniük, és akkor ők is el fognak pusztulni.
2020. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Az átlag cigány az állam nélkül életképtelen. Afrika legsöétebb bugyrait idézö nyomor országot tudnának csak létrehozni. A cigáby értelmuség meg még jobban utálja őket, mint a fehérek.
2020. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Cigány vagyok és intelligens vagyok, iskolázott, jó munkahely. gyűlöljetek de nem tehetek róla hogy cigánynak születtem.
2020. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 én #3 vagyok és Nógrád megyéből származom. Elismerem hogy vannak olyan tisztességes, keményen dolgozó cigányok akiket én nem is gyűlölök.

Viszot én a többségükről beszéltem és én ezt tapasztaltam a többségükön hogy egyáltalán nem olyanok mint te.

2020. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
#8 Ha annyira intelligens lennél, akkor tudnád, hogy ha bármilyen hátrány ér a származásod miatt, azt a cigányok többségének köszönheted.
2020. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!