Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fog csinálni Orbán ellenzé...

Mit fog csinálni Orbán ellenzékben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 03:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%

A haza nem lehet ellenzékben, mert a haza akkor is van, ha idegen befolyás alá kerül, török és tatár dúlja, vagy ha nem a miénk a kormányzás lehetősége!


Boldog karácsonyt!

2020. dec. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom amit a többi ellenzéki politikus.
2020. dec. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Bomlasztani.
2020. dec. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Ettől csak akkor szabadulunk meg amikor elviszi az agyvérzés...
2020. dec. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Remélem kosarat fonni vagy zacskót ragasztani, vagy mittudomén mit csinálnak most a börtönben.
2020. dec. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanazt, amit a mostani ellenzék, mindenben ellentmondani a kormánynak, kivéve persze amikor a fizetésükről szavaznak. Amúgy van még ilyen munkahely az országban, ahol az alkalmazottak szavazzák meg a fizetésüket? Mert érdekelne 😀
2020. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
"Ugyanazt, amit a mostani ellenzék, mindenben ellentmondani a kormánynak" Hát azért ez rohadtul nincs így ,itt most elmaffiázgatták egymás közt az ország összvagyonának kb 70% -át,itt ha teljes hatalomvesztésük lenne az országot el kéne hagyniuk mert az életfogytig is kevés lenne nekik ezért...A fidesz totális pusztulása orbán halála után következik be, mivel a befolyásolható rétegek szemében ő a fidesz egyszemélyben.Nyugger Mari nénit meg Pistabácsit nem fogja izgatni lázár meg a többiek mert nekik csak viktor a vezető.Az orbán után kialakuló hatalmi űrben a lopott javakért és hatalomért folytatott küzdelemben a fidesz vezetői felzabálják egymás...
2020. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
#7 a mindenben ellent mondást természetesen én is csak a nyilatkozatokra és felszólalásokra értettem, szerintem sem utálja egymást ez a két banda a háttérben finoman szólva.
2020. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Amit azelőtt csinált: akadályoz, távolmarad, betart, rágalmaz, satöbbi. Bár azt is el tudom képzelni, hogy elviszi egy stroke vagy szívroham, ha nem lehet övé a hatalom.
2020. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Össze keni szarral a kilincseket.
2020. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!