Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember már odáig jutott,...

Sok ember már odáig jutott, hogy szinte mindegy ki kerül kormányra, csak a Fidesz menjen, ezért a fideszes média nem tud hatni rájuk?

Figyelt kérdés

Nekem aztán mindegy, hogy mennyire próbálja lejáratni Magyar Pétert, mert annyira elegem van már a Fideszből, hogy szinte mindegy, ki kerül kormányra, csak a Fidesz menjen. Még egy ValóVilág hőst is szívesebben fogadnék miniszterelnöknek (max leváltanánk 4 év után), de legalább Orbán és csapata eltűnne.


Orbán mentálisan le van épülve, már nem önmaga. Nem tud érvelni sem. Nem létező ellenfeleket hallucinál, kibújik a felelősség alól stb.


Bírtam Orbán, mert tehetséges politikus volt, jó retorikai érzékkel, ambicióval, de neki vége van már.


máj. 12. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
A fideszes médiától azt sem hiszem el, amit kérdeznek. Innentől nem tud rám hatni a propagandájuk.
máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kemény mag, nekik mindegy mi van a fidesz médiában, az igaz. Vannak fideszes ismerőseim, akik nem hiszik el, de anyagilag jól járnak a fidesszel, ők maradnak fideszesek. Van egy kisebb réteg, akik akik már kételkednek a propagandába, mert bőrükön érzik, hogy nem igaz. Na és van egy réteg akik szeretnénk bármilyen változást. Ők azok főleg Magyarba látják a reményt, mivel az eddigi ellenzék, valahol egy 3 hónapos kiskutya szintjén áll. Veled értek egyet, mindegy ki, neki már nem lesz bebetonozott hatalma és sokkal könnyebb lesz elmozdítani, ha nem tetszik ahogy kormányoz.
máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Utólag már látja az ember, hogy elemeiben már 1998-2002-es első fidesz kormányban is meg voltak a jelek, de mit foglalkoztam én azzal, tizenévesen. Amit pedig 2002 és 2010 között állított magáról a fidesz, az kb. az ellentéte volt annak, amit 2010 után tett.

Nem szívesen, orrbefogva szavaztam 2014ben utoljára a fideszre, hátha kitombolták magukat és konszolidálni fognak, és nem folytatják azt az utat, ami elemeiben már már a Rákosi korszakot idézte. Nem jött be: [link]

2018 néppártosodó jobbik, Sétáló Budapest, 2022 MKKP.

2/3-al nem a fidesz nyert, hanem Gyurcsány veszített. Irritáló azt látni, hogy a többségnek teljesen megfelel egy olyan társaság ami saját magát köpte szembe és szállítja le az országot putyinisztán színvonalára. Itt sokkal inkább a társadalom az, ami nagyon sz@r állapotban van, de talán kezdi némi fejlődés jelét mutatni.

@vixari

máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!