Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, ha nem tudom...

Mit tegyek, ha nem tudom kinyomtatni a karanténos piros papírt?

Figyelt kérdés

Párommal élek saját lakásunkban. Mindketten pozitívak lettünk, erre emailben kaptuk meg a piros papírt, amit most törvényi kötelezettségünk kirakni a ház elé.

Ellenben nincs nyomtatónk, nem mehetünk el itthonról és nem érintkezhetünk más emberekkel. Ilyenkor mi a teendő, kinek kell szólni? Hogy jelenthetem a hatóságok felé, hogy kényszer helyzetben vagyok, mert vagy a papír kirakós vagy az emberekkel érintkezős/ház elhagyós törvényt sértem meg?



2020. dec. 19. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rakod ki ennyi. Úgyse mennek ki. Ha kimennek akkor meg elmondod, hogy nincs nyomtató.
2020. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Neurotech ***** válasza:
0%
Arra a címre visszaírsz és megkérdezed ahonnan kaptad a piros papírt. Jaaaaaaaaa...
2020. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2: valszeg sablon üzenetben jön. Arra a címre hiába ír..
2020. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2# nem lehet vissza írni arra a címre, különben már megtettem volna.

És tekintve, hogy szombat van, még a háziorvosom se tudom elérni ezzel kapcsolatban.

2020. dec. 19. 15:43
 5/10 hypno ***** válasza:
100%
Tedd azt amit ilyenkor kell. A piros cetlit magyd a francba. Akinek hiányzik, az majd kirakja.
2020. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ird ki ceruzaval😁😅
2020. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el olyan ismerősödnek, akinek van nyomtatója, és kérd meg, hogy nyomtassa ki és vigye el, ha ennyire szeretnéd. De én a helyedben magasról szh@rnék rá.
2020. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is jo otlet ha kiirod. Ha jonnek ellenorizni akkor elmondod mi a helyzet.

6-nak koszi az otletet, en kulfoldrol megyek haza idos anyukamhoz. Neki sincs nyomtatoja, viszont mar tobbszor hallottam, h a repteren nem kaptak plakatot es e-mailben kuldtek el.

(Remelem, hogy tenyleg komolyan veszik a repuloteren a PCR tesztelest es akkor 1-2 nappal meg lehetne uszni a karantent.)

2020. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8# csak a PCR teszt nagyon megbízhatatlan. Szüleimnek bejelzett, az orvos nem akarta küldeni őket tesztre, de édesanyám kiharcolta és negatív lett.

Páromnak egyből pozitív lett, nekem negatív és mégis mindketten tüneteket produkáltunk. Elküldték az én mintáim is laborba, ott már pozitív lettem.

Viszont kellemes csalódás, hogy nem olyan komoly mint írták. Megfázás jellegű az egész, az egyetlen dolog amit eddig nem tapasztaltam és nagyon zavaró volt az ízlés/szaglás elvesztés. Mindegy volt mit ettem, nem éreztem és nem tudtam megkülönböztetni szag alapján a hipot és a pálinkát (persze nem egyforma dobozba van, csak fura volt).

Illetve egy iszonyatos, nagyon jellegzetes orrból induló homlokom érezhető, később tarkónál jelentkező zsibbadás jellegű fejfájás. Ilyet se tapasztaltam még soha, az a része iszonyat volt.

2020. dec. 20. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicst felreertheto amit a tesztrol irtam. A kulfodrol hazaterok, ha visznek magukkal egy negativ tesztet es utana megcsinaltatjak a repteren a 2-ik tesztet ( mind2 negativ)akkor -allitolag- kivalthatjak a karantent.

Termeszetesen mind a kettonek PCR... labor tesztnek kell lennie. En Hollandiaban elek, itt elotte rakerdeznek, hogy utazashoz hasznalom, vagy csak egy gyorsteszt kell. A repteren is 2 felet csinalnak.


Jobbulast es kellemes unnepeket kivanok!

2020. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!