Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért hiszik...

A Fideszesek miért hiszik azt, hogy ha piros, fehér, zöld maszkban ülnek az országgyűlésben, akkor sokkal nagyobb magyarok lesznek? Ez kb olyan mint amikor gyerekként a játékkatonáim mellé felhúztam az amerikai vagy német zászlót.

Figyelt kérdés

#Dedó, Fidesz, Orbán Viktor
2020. okt. 19. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert miért ne? Simán megtehetik ahogy megtették azt, hogy szavazatokat vettek krumplival, wc papírral és persze pénzzel.
2020. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Miből gondolod, hogy "sokkal nagyobb magyaroknak" hiszik magukat?


Nekem is van magyar zászlós szájmaszkom pedig nem tartom magam "nagy magyarnak" csak szimplán magyar vagyok és néha felveszem, ennyi..


Kár belekötni ilyen apró hülyeségekbe. Ennyi erővel fordítsuk át is kössünk bele azokba akik nem magyar zászlósba vannak a parlamentben.. az is ugyanekkora hülyeség lenne.

2020. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Area nem gondoltál, hogy csak szimplán tetszik nekik?


Én meg csak güfekete maszkokat hordok.

Ettől nem leszek mégmetállab, csak tetszik.


Kb olyan kérdés, hogy akik ki mennek szurkolni mecsre miért a csapat mezét veszik fel?

Hát mert azt akarják akkor és ott hordani.

2020. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Miért zavar ez téged?


AZ ilyesmi csak az internacionalistákat,liberálisokat, marxistákat zavarja.

2020. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát én hungarista turbómagyar vagyok mégis zavar engem is. Fideszes ne hordjon ilyesmit mert egy sem magyar.
2020. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Hogy honnan tudod, hogy mit gondolnak, az rejtély.


Nekem is van többféle maszkom, focis, pöttyös, egyszínű, és mindegyikre varrtam nemzetiszínű csöpp masnikat kétoldalra. Mert lány vagyok.

2020. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Szóval, ha felhúzok egy fehér maszkot, akkor "europidabb" vagyok?
2020. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem erről szól a dolog, hanem arról, hogy a nemzeti színt, mint jelképet is ki akarják sajátítani, ahogy a kokárdával és más nemzeti jelképpel is tették. Azt akarják elhitetni, hogy ők a nagy hazafiak minden lopásuk ellenére, és mindenki más, aki kritizálni meri őket, az nemzetellenes, hazaáruló.


Magyarán amikor pl. az EU őket kritizálja, egy maszk mögé bújva rejtőznek a felelősség elől.

Gyáva gerinctelen anyámasszony katonái. Maffiaszerű hazaárulók.

2020. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekik mindent lehet...
2020. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Mégis, milyet kéne hordaniuk, hogy tessen?
2020. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!