Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a Bayer Zsolt? Igaz,...

Ki az a Bayer Zsolt? Igaz, hogy a legnagyobb gyűlölködő a kormányoldalon?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 22:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%
#15 én úgy tudom, a soros tervben 596 milliárd migráns befogadása szerepel. Ti lipsi gyurcsányista sorosügynökök ezt is el akarjátok mismásolni...
2020. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21%

Mekkora kamu kérdés ez már!

A kíváncsi lettél volna rá, akkor megnénzted volna valemelyik műsorát vagy olvastad volna valamelyik könyvét.


" De, ahogy a meséli, a kettős mérce ebben is tetten érhető. Amikor a Magyar Narancs hasábjain hasonló stílusban írt az MDF-kormány egyes tagjairól, akkor ünnepelt, ösztöndíjakkal kínált tehetséges titán volt a ballib oldalon. Most, amikor róluk ír hasonlóképpen, akkor egyből tehetségtelen, elfogadhatatlan stílusú és rettenetes – ugyanazok szemében."

2020. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
67%

18-as hozzászóló hogy a p.csbe képzeled hogy lekomcsizol engem? Azért, mert a Népszabónál is voltam rövid ideig mint Sajtóklubos bajuszos demokrata barátom? Mi már akkor is nemzetiek voltunk, csak bújtatva mutattuk ki.


Üdv Bayern Zsóti

2020. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyike a legröhejesebb trollkérdéseknek. A kérdező szombat este fél 11-kor vakargatja a fejét, hogy ki is az a Bayer Zsolt, mintha már hallotta volna a nevét. Aztán ahelyett, hogy kiguglizná és utánanézne, ő inkább kiírja a kérdést az unatkozó ellenzékiek által bitorolt GYK-ra, akik természetesen fel is világosítják a kis tudatlan, ámde információéhes kérdezőt, aki háromnegyed óra múlva immár megvilágosodva megköszöni az infókat... SZÁNALMASAN RÖHEJES! :D
2020. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

24

Azóta utána olvastam, tényleg egy gyűlölködő antiszemita ember...

2020. dec. 20. 18:18
 26/30 anonim ***** válasza:

#21: Oké, ez volt a te ironikusnak szánt elmebeteg véleményed. Ezek pedig a tények. (Hogy ne kezdj rángatózva propagandamédiázni, a HVG-ből és az Indexből linkelek.)

[link]

[link]

2020. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%

#25: ...és a tegnap feltett kérdésedre adott mai válaszom után 2 perccel azonnal itt termesz... :DDD

Legalább a látszatra adnál, hogy kevésbé tűnj lúzernek...

2020. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
27 Miután egy másik topicban rendszeresen szoktam írni, ezért vagyok fent.
2020. dec. 20. 18:33
 29/30 anonim ***** válasza:
72%

#6: Thaiföldre köztudottan azért utaznak a gazdag turisták, mert egy egész iparág épült a huszonéves, ámde 10-12 évvel fiatalabbnak látszó prostituáltakra.

...és most nézzük az ellenzék hírhedt fenegyerekét, a külsőleg és szellemileg egyre jobban leépülő Havas Henriket: legalább féltucat nőt zaklatott és molesztált (köztük még Vágó Pityu bácsi feleségét is), anális szexre akarta rávenni őket, stb. Amikor már egyre jobban terebélyesedett a botrány, az ATV belső vizsgálatot indított (mivel a közvetlen kolléganőit is molesztálta) és ennek eredményeképpen a saját főnöke rúgta ki a vénembert.

...és itt nem valami meg nem nevezett homályos ismerősről van szó, hanem a ballib újságírók egyik aduászáról: Havas Tanár Úrról! Baromi kellemetlen? Tudom. Azért írtam... :)

2020. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mostanában megszaporodtak a magyarellenes vagy olyan kérdések, amikre lehet magyarellenes válaszokat gyártani.


MI TÖRTÉNT?

2020. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!