Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan veszik itt sokan, hogy...

Honnan veszik itt sokan, hogy csak 2 % regisztrált a védőoltásra? Hiszen már első nap vagy 150 ezer emberről beszéltek a politikusok?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom, akivel beszélek, hogy ő bizony beoltatja magát. Akkor hogy lehetne csak 2 %?

2020. dec. 20. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Te ezért kapsz valami előléptetést a pártban?

vagy extra étkezési utalvány van, mint a többi bohócnak a tv-ben aki ezt mondogatja mindig?

2020. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Én is fogom oltatni magam, de nem regisztráltam és ezzel szerintem sokan vagyunk így. Előbb úgyis az idősek és veszélyeztetettek kapnak, most mit ugráljak 29 évesen, amikor az optimista becslések szerint is tavaszra kerülhet a korosztályomra sor.


Szerintem sokan ki is várnak, látni akarják, hogy másoknak sem lesz baja tőle és valóban biztonságos. Esetleg azt várják, hogy melyik oltóanyag lesz a gyakorlatban a legjobb, amiért szintén nem hibáztatok senkit.

2020. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

A lakosság nagy része befogja oltatni magát, ahogy a lakosság nagy része hisz a vírusban.


A hozzád hasonló pár %-os vírustagadó bázis pedig nem mehet majd sehova ha nem oltatja be magát így válaszhat, hogy feladja a konteó elméleteit és beoltatja magát, vagy marad otthon és Facebook-on meg itt meg mindenhol gyártja az összeesküvés elméleteit, hogy chip van a vakcinában meg a föld lapos az 5G tornyok meg lézerfegyverként sugározzák a vírust.

2020. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert valaki hazudik!
2020. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert első nap a rettegő réteg ráugrott az oldalra de ezóta alig van aki regisztráljon.

Olyan 20% körüli átoltottság várható reálisan. Ha fölélövünk akkor olyan 25-30% lehetséges.



Egyébként téged fizetnek azért hogy ilyeneket kiirkálj?

2020. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
A regisztráció nem jelent semmit!majd ha azorbán is beadatja magának kamerák előtt meg a többi főméltóság,majd akkor fogja őket követni a nép!
2020. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

7-es várjál te azzal!

Beadatni lehet be fog valamit, de az nem a vakcina lesz, max glükóz oldat.

2020. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
71%
Érdekes én meg mindenkitől a környezetemben azt hallom, hogy nem oltatja be magát 🤔
2020. dec. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!