Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk a politikai...

A Mi Hazánk a politikai küldetését teljesítette?

Figyelt kérdés
Tehát a Jobbikot szétverte, a Fideszen kívüli jobboldaliaknak pedig ott vannak ők.
2020. dec. 20. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Sosem lesznek politikai tényező..
2020. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1

De szerintem nem is azért hozta létre őket a NER.

2020. dec. 20. 14:09
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Azzal, hogy a jobbikot "szétverte" megteremtette a lehetőségét a kormányváltásra. Ha lenne egy 20%-os Jobbik meg egy 20%os ballib oldal, és nem működnének együtt, akkor a fidesz simán nyerne 40%al.
2020. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Én szerintem meg a Fidesz malmára hajtják a vizet. A Fideszen kívüli jobboldaliakat, illetve radikálisokat betudják gyűjteni, és ezáltal megtudják akadályozni, hogy jelentős jobboldali ellenzék alakuljon ki.

2020. dec. 20. 14:19
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha Orbánnak volna egy óvodásnyi esze, akkor önként a háttérbe vonulna (minél előbb) a bandájával együtt, mert ha ez a bamba nép mégis fellázad, akkor neki annyi!

Akkor Gyurcsány sem lesz, aki megvédje majd.

2020. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

4

A fidesz mellett komoly jobboldali párt sosem lesz, mert kinyirják. A jobbiknak is az a 20% volt a max, de az kevés a korményzéshoz.

2020. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Én is azon a véleményen vagyok, hogy a régi Jobbik sosem tudott volna együttműködni a baloldallal. Az max 5%-nyi szélsőjobbos, aki végleg elfordult a Jobbiktól a néppártosodás miatt, sosem lenne nyitott kompromisszumokra. Én centristaként örülök a Mi Hazánk csőcseléknek, mert leszívták a szélsőséges alakokat a jobbközépről.
2020. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

"A fidesz mellett komoly jobboldali párt sosem lesz,..."


Ne is legye, mert a jobboldaliság nem jelent semmit. (Megalkuvó pojácák gyülekezete csak!)

Az országnak és népének egy erős nemzeti elkötelezettségű pártra van szüksége, amelyik elhatárolódik a jobboldaltól és a baloldaltól egyaránt. Ha a Mi Hazánk ilyen lesz, akkor majd teljesíti a küldetését.

De amíg kussolnak a fidesz viselt dolgairól, addig nincs miről beszélni.

2020. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

"m-még két év és b-bukik!"

hord az ellenzékinél szánalmasabb teremtményt a hátán a Föld?

2020. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

"hord az ellenzékinél szánalmasabb teremtményt a hátán a Föld?"


Hord bizony! Az enyveskezű fidesz-bandát.

2020. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!