Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, hogyan fog...

Mit gondoltok, hogyan fog véget érni a koronavírus járvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi lennék ki mit gondol arról, hogyan fog véget érni a koronavírus-járvány.


Vajon az oltások hatására pár hónapon belül visszatér minden a régi kerékvágásba?


Vagy (a jelenlegi közhangulat alapján) a többség nem oltja be magát, és a vírus még sokáig itt marad velünk? Ez esetben vajon meddig lesznek korlátozások, és mi jelentheti ebben az esetben a végső megoldást? Egyszercsak az embereknek elege lesz, és tömeges tüntetések hatására a kormány enged a népakaratnak?


Vagy kiderül majd, hogy az oltás nem is elég hatékony, nem ad megfelelő védelmet, vagy elterjednek új mutációk, amelyek következtében újrakezdődik az egész, jönnek újra a korlátozások, és hosszú éveken, évtizedeken keresztül periodikusan megismétlődik az egész?


Vagy valami egészen más végkifejletre számítotok?


Kíváncsi vagyok minden véleményre!



2020. dec. 21. 13:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, velünk maradt mint az influenza. Idővel a rettegők is elfogadják, és folytathatjuk az életünket.
2020. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg siman ra megy 2021.ev nagyobbik resze ... engem mondjuk nem annyira erdekel, mert az elsok kozott fogom beoltatni magam, hogy reszemrol vege legyen a dolognak.
2020. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem erdekel a vakcina ... eddig sem tudtam, hogy mit nyomnak belem amikor szurit kaptam akarmiert ... eddig is megbiztam az orvosban aki belemszurt valami anyagot. Most miert erdekelne jobban? Az orvosnak kell tudnia, hogy mit csinal ... o a szakember!
2020. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
2. Attól, hogy beoltod magad nem ér véget. Láthatod, hogy mutálódik. Arra már nem biztos, hogy az oltás. Ez van. Szerintem még jó néhány évig ez lesz.
2020. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Pikk-pakk nem lesz vége, hiszen ha feltételezzük, hogy tökéletes a vakcina, és mindenki be is oltatja magát, az akkor is hosszú ideig húzódó logisztikai folyamat lesz.


Szerintem úgy lesz vége, hogy az ideihez hasonlóan nyárra, nyár közepére kb. eltűnik a dolog, és ha időközben elég ember kap védettséget, akkor komoly járvány formájában már nem jön vissza.

2020. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Velünk marad, hozzá szokunk.
2020. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
Csak a tuszurastol felnek sokan es azert talalnak ki mindenfele tortenetet, hogy a gyavasagukat leplezzek :) Jajj megszurnak!? :DDD Sok genderboy fel a tutol :P
2020. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Engem az alakuló gazdasági válság része jobban aggaszt mint maga a járvány. A vírustól nem félek.
2020. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Inkább a háborútól kell félni. Az összes ilyen válságot háború követte. Nem lesz másképp most se.
2020. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Velünk lesz, mint az influenza, csak hát lesz rá jövőre normális vakcina, és szerintem megfelelő gyógyszeres kezelés is.
2020. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!