Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, hogyan fog...

Mit gondoltok, hogyan fog véget érni a koronavírus járvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi lennék ki mit gondol arról, hogyan fog véget érni a koronavírus-járvány.


Vajon az oltások hatására pár hónapon belül visszatér minden a régi kerékvágásba?


Vagy (a jelenlegi közhangulat alapján) a többség nem oltja be magát, és a vírus még sokáig itt marad velünk? Ez esetben vajon meddig lesznek korlátozások, és mi jelentheti ebben az esetben a végső megoldást? Egyszercsak az embereknek elege lesz, és tömeges tüntetések hatására a kormány enged a népakaratnak?


Vagy kiderül majd, hogy az oltás nem is elég hatékony, nem ad megfelelő védelmet, vagy elterjednek új mutációk, amelyek következtében újrakezdődik az egész, jönnek újra a korlátozások, és hosszú éveken, évtizedeken keresztül periodikusan megismétlődik az egész?


Vagy valami egészen más végkifejletre számítotok?


Kíváncsi vagyok minden véleményre!



2020. dec. 21. 13:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Pont úgy ahogy a világ történelem összes többi járványa.


A vakcinára meg teszek magasról.

2020. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy néhányan jól megtollasodnak belőle!
2020. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
#7-es te teljesen hülye vagy. Én például rendszeres véradó vagyok, mégsem oltatnám be magam. Nemes egyszerűséggel azért, amiért influenza ellen sem oltatom magam, pedig ott hagyományos, hosszú ideje tesztelt módon készülnek el a vakcinák.
2020. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy.
2020. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
Megmarad mindvégig valamilyen formában, vagy csapódik hozzá pár hasonló is...
2020. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Amikor látják, hogy nem működik a mese, mást találnak ki.
2020. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lesz a korlátozásokat nem lehet sokáig fenttartani. Egyrészt a kormányok is a gazdaság összeomlását fogják megelőzni másrészt ahogy mondtad elsöpri a népharag. Persze nem Budapesten hanem már az úgyis pattanásig feszült Nyugat-európában. Aminek hatására mindenhol feloldjak a korlátozásokat
2020. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ramborbán 4/3 eltörli a nézésével, oszt dagad a f@$2a a büszkeségtől.
2020. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Mintha tv-ben az lett volna, hogy 2021 is erről fog szólni... szóval sok jóra nem lehet számítani, de szerintem a sok korlátozás már jobban telerakja az emberek hócipőjét mint maga a vírus.
2020. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%

Itt marad. Hozzá szokunk. Szerintem átveszi majd az influenza helyét. Sok öreg főleg 80 feletti bele fog halni. Néhány egészséges is belekerül de az influenza és egyéb betegségeknél is így van.

A legismertebb Szöllősy-Csák Gergő, aki szintén valami ismeretlen betegségben 36 évesen hunyt el 2014-ben.

2020. dec. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!