Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik jelentették fel a bűnpárto...

Kik jelentették fel a bűnpártoló Bayer Zsoltot? Ugye volt egy párttársa aki gyerekeket dugott és évekig titkolta. Kik jelentették fel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

1) miről van szó 2) forrás?

Tényleg olyan nehéz forrást linkelni? Annyira hihetetlen, hogy valaki nem olvassa az összes hírportált napi 24 órában?

2020. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor minek politizálsz?
2020. dec. 21. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kéne, akkor Tényi István, hivatásos feljelentő lehetett, aki életvitelszerűen azzal foglalkozik, hogy feljelent.
2020. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Ja, hogy aki nem olvassa az összes létező hírt napi 24 órában, mert van jobb dolga is, az ne is foglalkozzon a politikával?
2020. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Neked se tartana semeddig rákresni.

Arra van energiád, hogy ide kommentelj?

2020. dec. 21. 17:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ilyen van még! Kilétüket homály fedi.
2020. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem én tettem fel a forrás nélküli kérdést... Gondoltam szerettél volna választ kapni a kérdésedre. De akkor bocs, tévedtem.
2020. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Én hallottam róla, de úgy illendő, hogy aki kérdez, az forrást is megad, hogy egy kattintással meg lehessen nézni, miről van szó.
2020. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A hírekben azt írták, hogy Szabó Tímea tesz feljelentést.
2020. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez egyébként hogyan működik ? Bárki mondhatja egy másik emberre hogy pedofil és akkor az illetőt meghurcolják amig nem bizonyítja hogy nem az. A feljelentő meg röhög a markába.

Persze lehet azt mondani hogy a nyomozás alatt ártatlanság vélelme stb. De akkor is elkobozzák az illető számítógépét, kihallgatásra kell járnia mivel a feljelentő nem fog bizonyítékot szolgáltatni csak egy állítólagos beszélgetést.

Nem a pedofilokat akarom védeni, de aki alaptalanul vádaskodik azt ugyanúgy kellene büntetni hamis vád miatt mint az elkövetőt ha igaz a vád. Akkor talán megfontolnák a folyamatos feljelentegtők.

2020. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!