Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs kiút az Orbán-Gyurcsány...

Nincs kiút az Orbán-Gyurcsány hegemóniából?

Figyelt kérdés

"Gyurcsány lenni jó, Orbán lenni rossz!" Ez egy DK-szavazó világképe?


Olvasva lejjebb a válaszokat sajnos erre a következtetésre jutottam. Persze így már megkérdőjezendő milyen jogon kritizálják a hasonló magasröptű elveket valló Fidesz-szavazókat.


Attól tartok Orbán leváltásával és egy Gyurcsány vezette ellenzék hatalomra jutásával csöbörből vödörbe jutna újra az ország!


Nincs kiút az Orbán-Gyurcsány hegemóniából?


2020. dec. 21. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én DK szavazó vagyok.

Egyáltalán nem érdekel, hogy milyen alternatív hippi pártok vannak az ellenzéken kívül pl a kétfarkú kutyapárt.

Egy cél lebeg a szemem előtt, hogy leváltsuk Orbánt és Gyurcsány nekem már régen szimpatikus.

2020. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Mondjuk hogy egy kicsivel szimaptikusabb számomra is. De ő is leszerepelt, ha úgy vesszük sok jó tőle sem várható!
2020. dec. 21. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A magyar társadalom politikához való hozzáállása a fő oka annak, hogy ez a két ember még tényező lehet a közéletben. Ahelyett, hogy aki már teljesen leszerepelt egyszer, újakat választanának a jelenlegi rosszat leváltani, inkább visszasírják a régi szart, hogy bezzeg akkor még jobb volt, meg ők kevesebbet loptak (nem értem ez miért érv, de mindegy). Inkább újra és újra lefutják ugyanazokat a köröket (Gyurcsány miatt Orbán győz, majd fordítva), mint hogy a szarból kitörnének és véget vetnének ennek az értelmetlen játéknak. Fogadni mernék, hogy pár év múlva ugyanúgy megjelennek a bezzegorbánidejébemilyenjóvót emberek, mint most a fent említettek.

Egyszerűen a magyarok nem akarnak végre normális államot, ami nem az elnyomásukra és a kifosztásukra alapszik. A mostani rendszer alapjai pedig jó részt a kádári mentalitásnak és annak a kornak köszönhetőek szerintem.

2020. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 igen, sajnos én se látok kiutat mivel a dolog mélyen a tarsadalomban gyökeredzik :(


Csak eljátszottam a hiú gondolattal hogy talán mégis valahogy

2020. dec. 21. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a kiút szerintem csak az idő lehet, és talán lassan a társadalom felnő egy újabb szintre, ahol tényleges problémákról és azok megoldásairól szól a közélet, nem arról, hogy ki melyik párt szektása, és az mit mond a híveinek.
2020. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc már súlytalan politikus. Az ellenzék is szabadulna tőle, mert folyamatosan lejáratja őket. De a pénz nagy úr!
2020. dec. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!