Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják becsippelni az...

Miért akarják becsippelni az embereket?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a korona oltást csipp beültetésre használják.

Lenne ezzel kapcsolatban néhány kérdésem.

1. Nyilván mnden orvos és nővér be lett avatva, hiszen másképp nem tudnák beadni. Mit kaptak a halogatásukért?

2. Mi olyan érdekes a szomszéd Mari néni pletykájába, amit le kell hallgatni?

3. Eddig is volták kötelező (!) oltások, azok miért nem jók erre? Vagy egy random szuri, bármikor?

4. Ha becsippelnek 8 milliárd embert, honnan szereznek még 24 milliárdot, akik 3 műszakban tudják figyelni a becsippelteket?



2020. dec. 22. 07:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon szar provokáció. Az a baj veletek vírusrettegők, hogy olyan 1 bitesek vagytok, hogy egy kamukérdést sem tudtok kiírni rendesen.


A vakcinát be nem adók 99,99%-a nem hisz abban, hogy bechip-elik, csupán nem szeretne egy az egészséges emberekre influenza szinten sem veszélyes vírus miatt egy hosszú távon nem tesztelt, tejesen ismeretlen technológiával készült oltást beadatni.

2020. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

#29. Egy kicsit több közöm van hozzá, mint neked. Olyan chipről beszélsz, ami nem létezik.

#30, erősen kétlem, pláne, hogy nem is létezik, de ha létezne sem lenne elég, meg nem is úgy működhetne, hogy a testedből fölveszi az energiát.

#31, elkaptad már? Valaki a családodból? Ha nem, ne mondj véleményt.

De ha szerinted nem veszélyesebb az influenzától, leírnád nekünk, 1 biteseknek, hogy

1. Miért hazudik a világ kb összes orvosa?

2. Miért éri meg az országoknak megölni a saját gazdaságukat?

2020. dec. 22. 13:05
 33/45 mindentudó99 ***** válasza:
86%
Csak szólok nanocsipp már létezik egy ideje.
2020. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
34%

"Olyan chipről beszélsz, ami nem létezik."

Lehet, hogy nem létezik, de ez egy kézenfekvő magyarázat arra, hogy miért fogják kötelezővé tenni az oltást. Annyi biztos, hogy nem egy nátha súlyosságú vírus miatt.

Bár nem hozzám szólt a kérdés, de én már elkaptam. Kicsit folyt az orrom, de még egy átlagos megfázáshoz képest is semmiség volt, pedig attól én nagyon tudok szenvedni. Emellett vagy 2 hétig nem éreztem szagokat és ízeket. Ennyi volt, aztán eltűnt nyomtalanul.

Nem hazudik a világ összes orvosa, de aki igazat mond, az vagy nem szólalhat meg a médiában, vagy eljárás indul ellene.

Az országoknak nem éri meg megölni a saját gazdaságukat, de a politikusoknak az általuk vezetett ország gazdaságát igen, mivel ezt parancsolják nekik a feljebbvalóik, akik a tényleges hatalmat gyakorolják felettünk. Ez utóbbiak nem gyíkemberek, hanem a multik, bankok, tőzsdecápák, stb.

2020. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Mi is elkaptuk, nekem nátha súlyosságú sem volt, páromhoz viszont mentő kellett. 29 éves és nagyon rosszul volt. Pedig sokáig neki is úgy tűnt, hogy csak nem érez szagokat, s túlmegy.

Másrészt nálunk, Ukrajnában rengetegen halnak bele, sajnos nem egyet tudok, pedig nem nagy a város. Nagyon durva a helyzet itt, nem is értem hogy lehet, hogy valaki a náthához hasonlítja.


"nanocsipp már létezik egy ideje." Igen, csak a fantáziátokban megjelenőhöz semmi köze. Ez most olyan, mintha azt mondanám, hogy lehetséges az időutazás, mert a DeLorean egy létező autó.


Becsippelés kamu, ráadásul értelmetlen is. Egyrészt az emberek nagy része nem fontos a nagypolitikában, másrészt a nézeteiteket a közösségi oldalakról nagyon egyszerűen lehet detektálni, nem kell ahhoz chipp. Pl ha akarnának, már most le lennétek kapcsolva. FB pl úgy nyomon követ, mint egy kémprogram. Elmentem szemorvoshoz, full idegen, közös ismerős nincs. Másnap a facebook ismerősnek ajánlotta :D Elég ránézni a reklámokra, ahogy írta is itt egy válaszoló. Simán bevagytok mindannyian chippelve, akik használtok internetet. Teljesen felesleges ehhez egy járványt kitalálni. Sőt még ott vannak a kötelező oltások is, ha mindenáron csak szurival lenne lehetséges. :)

2020. dec. 22. 14:31
 36/45 anonim ***** válasza:
43%

29 évesek nem lesznek nagyon rosszul a koronavírustól, ha nincs semmi egyéb bajuk. Gyanítom, a párod kettőt köhögött, és már azon gondolkodott, mentőt hívjon vagy papot. Sokan ezért kerülnek kórházba, és ezért vannak túltelítve a covid-osztályok. Belehalni pedig csak azok halnak, akik annyira le vannak gyengülve más betegségek miatt, hogy bármilyen fertőzés elvinné őket.

Értelmes ember nem fejti ki a politikai nézeteit a közösségi oldalakon. Azért kell a chip, hogy így se lehessen megkerülni a gondolatrendőrséget.

2020. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
49%
ugye tudjátok, hogy semmilyen hivatalos szerv sem említett szót semmilyen chippről sem? ez csak egy konteós szóbeszéd, ami ragályossá vált sajnos...
2020. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Jó hát mindenki tudja hogy nincs cs benne csipp. Persze azért van egy réteg szerintem aki komolyan gondolja
2020. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

"Gyanítom, a párod kettőt köhögött, és már azon gondolkodott, mentőt hívjon vagy papot"

Nem gondolkodott rajta, mert nem volt képes kihívni, ugyanis sajnos nem volt olyan állapotban. Én hívtam ki neki.


" Belehalni pedig csak azok halnak, akik annyira le vannak gyengülve más betegségek miatt, hogy bármilyen fertőzés elvinné őket."


Ezt meg inkább nem is kommentálom.

2020. dec. 22. 15:57
 40/45 anonim ***** válasza:
58%

"Nem gondolkodott rajta, mert nem volt képes kihívni, ugyanis sajnos nem volt olyan állapotban. Én hívtam ki neki."

Eddig igyekeztem jó fej lenni, és jóhiszeműen feltételezni, hogy nem kamuzol. Most már nem megy :D

2020. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!