Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért olyan nőgyűlölő...

A Fidesz miért olyan nőgyűlölő, hogy elutasítja a nők egyenlőségéről szóló dokumentumot az EU-ban?

Figyelt kérdés
Elég rondán bánnak a nőkkel, ez nem az első ilyen eset. A nők az új ellenség? Ismét Lengyelo., Magyaro. (+Bulgária) nem szavazta meg a nők egyenlőségét... Persze mindenki más rajtuk kívül igen. Elképesztő.

2020. dec. 22. 15:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%

"Ezzel mindent elmondtál. Akik nem rátok szavaznak, azokat le kell tojni. Gerinces ember lehetsz :)"


Mit csinál a többi párt ? :)

Az MSZP-SZDSZ csinálta a fészekrakó programokat, megfertőzve ezzel több lakótömböt kisebbségekkel.Miért, mert az utóbbiak szavazóik voltak, előbbiek meg nem.Előbbieket letojta, utóbbiakat nem.



Miért akar bevezetni valaki búza házasságot?

Mert a szivárványos izék rájuk szavaznak.Akik ellenzik ezt, azok le vannak tojva.



Erről szól a politika.

2020. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%

21


"Az MSZP-SZDSZ csinálta a fészekrakó programokat, megfertőzve ezzel több lakótömböt kisebbségekkel."


Nálad tipikusabb fidesz szavazó nincs is. Csak az érdekek semmi más. Keresztény, konzervatív, jó vicc... pont annyira, mint Szájer.

2020. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
35%

22 amúgy egy alaptény hogy a párt azzal foglalkozik amit a szavazoik meg követelnek de ilyenkor is van egy fajta megegyezés jobban mondva politikai terv... leegyszerűsítve célközönség

a fidesz erre ment rá a másik oldal a másikra

hozzáteszem az lmbtq sem az ami volt anno... már ott is egyéni érdekek vannak és sokkal több a megosztottság mint hinnék az emberek pl a melegek nem támogatják ezeket a szélsőséges transzikat és fordítva is...

az a gond hogy van a normális homo,-és biszexuális és vannak ezek a perverzek és mentális betegségben szenvedők akik már pedofiliát is tolják előre és megcsonkítsák magukat valamint tév képzetben vannak mert nem bírják el fogadni a valóságot miszerint van férfi és nő és a férfiből nem lehet nő és fordítva sem valamint olyan sincs hogy nem semleges/genderless... attól mert valaki valaminek érzi magát az nem a valóság én is kis királynak érzem magam de hát... nem vagyok az csak egy paraszt fiú a farmon ahol élünk ":DDD

hozzáteszem sokan az elfogadást hirdetik miközben elutasítanak minden nem azonos véleményt elme állapotot...

pl te azt mondod csak két nem van

ők hangoztatják az elfogadást de amint meg hallanak valami mást egyből szítok szó és erőszak-bántalmazás... :W

ezért már sok lmbtq tag lépett ki mert már nem állapot amit csinálnak...

2020. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Tehát egyesek szerint elfogadható, hogy azért, mert a társadalom 1%-ával (lmbtq) ideológiai bajuk van, cserébe nem garantálnák az egyenlő jogait a társadalom 50%-nak sem (nők). Ez a keresztény családbarát hozzáállás? A nők azok csak valami senkik, akiken át lehet taposni, ha a politikai érdek útjába kerülnek? Már azt is el tudom képzelni, hogy tudatosan akarják csorbítani a nők jogait, és a melegek csak az ürügyek erre.
2020. dec. 22. 22:45
 25/28 anonim ***** válasza:
11%

24:

Ha az ellenzéknek ilyen szavazói ill. ideológusai vannak, nagyon is megértem, miért nyert zsinórban háromszor egymás után Orbán 2/3-dal. És fog negyedszerre is, ha ezen a színvonalon maradtok.

2020. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
8%
Ez az egyenjogúság is elég meredek, mondjuk ha van jelentkező, én örömmel átadom bármelyik nőnek a szerszámaim, mehet vízvezetéket szerelni, falat vésni olykor stb, és én örömmel megfőzöm az ebédet és takarítok otthon.
2020. dec. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 readymix ***** válasza:
46%
5/26 Ha ismered a rövidítés jelentését, akkor rájöhetsz, hogy az LMBTQ nem csak a férfiak másságáról szól. Leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű, pánszexualitás, aszexualitás, transzvesztitizmus, cross-dressing, interszexualitás, swing stb. Aztán itt van még a Kinsey-skála, aminek ismerete még inkább indokolatlanná teszi, hogy embereket az ún. másságuk (mihez képest?) miatt ítéljenek meg egy társadalomban. Mellesleg a férfiak nagy %-ának volt és van életében tevőleges szexuális tapasztalata másik férfival. A FideSS tökéletesen tisztában van ezekkel az ismeretekkel, de a magyarok végtelen butaságát is ismerve felhasználja ezt az aljas ellenségkép és kirekesztés politizálásában. Ezekkel tudja a birkákat terelni azok más valós problémáiról és a nyomorukról miközben pont ezeket a tömegeket szivatja a legjobban. [link]
2020. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
47%

27 nem 26 vagyok

Oke csak az a probléma hogy az lmbtq már nem arról szól hogy az elnyomottak normalisan tudjanak élni hanem arról hogy évente találjunk ki egy új divat szexualitást és húzzunk be a pénzeket éd a politikai-média befolyást! Mert erről szól! Mert

1. Csak férfi és nő van (persze vannak ritka esetek hermafrodita állapot de hát az kézzel fogható valós dolog) és ennyi!

2. Vannak heterok homoszexuálisok és biszexek...! Ennyi! Nincs több! Mert ki merítette az összes lehetséges opciót! Az hogy valaki Pán szexualis az megint egy divat szó mert ott ha jól tudom az ember lelkébe szeret bele azaz itt nem is szexualis vonzalomról van szó hanem érzelmi kézzel nem fogható dologról azaz itt még mindig biszexualitas van...

És van a queer meg hasonlók de hát az nem szexualitás szinten hogy te nem vagy biztos magadban és egyszer ez leszel egyszer az...

3. A transz jelenség egy mentális betegség nem szexualitás és identitás! Az hogy valaki pl férfi és ő azt gondolja magáról hogy ő nő és másra is rá kényszeríti az akaratát na az egy komolyabb mentális önkép zavar!!! + ha még el is torzítja magat miközben semmi sem változik...!

2020. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!