Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy csak 3 párt lett...

Most, hogy csak 3 párt lett Magyarországon, jönnek majd új és friss kisebb pártok is a köztudatba? Vagy marad a Fidesz-DK-Mi hazánk felállás?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jon meg a Puzser, a Berki, a Kelemen Annacska ... es lehet Alekosz is :)))
2020. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Molyember ***** válasza:
Jöjjenek, nem az a baj, hanem hogy van, aki képes komolyan venni akár egy Berkit, vagy Puzsért is, és teljesen komolyan leadni rá a szavazatát. Amíg ilyen emberek vannak, nincs nehéz dolga a Fidesznek.
2020. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan, Berki vagy Puzsér mennyivel komolytalanabb, mint Jakab, Tordai, Kunhalmi, vagy akár bármelyik abvan a bagázsban? Nevetséges az egész csapat.
2020. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Molyember ***** válasza:
Úgy, Túrórudi, hogy mint azt korábban is írtam, aki nem része az összefogásnak, az csak megosztani akar, és a Fideszt támogatja. Ezt nyilván te is tudod, de jó fideszesként még hülyét is szívesen csinálsz magadból, ha ezzel egy kicsit támogathatod a Pártot. Erről a fanatizmusról beszéltem, ezt kell eltakarítani, és ehhez kell az összefogás.
2020. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De Molyember, miért kéne eltakarítani? Mert te úgy gondolod? Én vagyok fanatikus? Nem te, aki bárkire, de szó szerint bárkire rábíznád egy ország vezetését, csak mert O1G? Ha ezt a választást is elvukjátok így ősszefogva is, akkor mit mondasz? Csaltak, lefizettek minket krumplival, nem nézünk, csak m1-et? Nevetségesek vagytok.
2020. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Molyember ***** válasza:

Szinte biztos, hogy bukjuk, de talán a kétharmad nem lesz meg.

Hogy miért kell eltakarítani, az hosszú történet. Talán olvasd vissza az elmúlt tíz év kérdéseit, jobbat nem tudok.

Abban igazad van, hogy szinte bárki jobb lenne, de csak szinte. Szerintem az ország jelenleg nincs jó kezekben, nem akarok a vezetők miatt szégyenkezni, és rohadtul nem akarok Európa helyett az oroszokhoz húzni. Nincs semmi, ami miatt a maradásukat szeretném, a leváltásra pedig csak az összefogás alkalmas, és amit negatívumként szoktatok emlegetni, a sokszínűség, a sokféle vélemény, nekem pont pozitívum a fideszes egyeduralom után.

2020. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!