Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Mi Hazánk Ifjai közé szeretn...

A Mi Hazánk Ifjai közé szeretnék csatlakozni. Ez pontosan mivel jár?

Figyelt kérdés

A minimum életkort betöltöm a nyáron és szeretnék hozzájuk csatlakozni. Nagyon egyetértek minden hazáért tett lépésükkel,minden szemléletükkel. Az lenne a kérésem/kérdésem,hogy le tudnátok e írni hogy ez pontosan milyen kötelezettségekkel jár? Meg igazából minden érdekel a tagsággal kapcsolatban.

A NORMÁLIS válaszokat előre köszönöm:)



2020. ápr. 1. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


A saját oldalukon minden információ rajta van, sőt írhatsz is nekik..


Én is gondolkodtam hasonlón, bár én a másik konzervatív párt youth tagozata szimpi.

2020. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Azzal is egyetértesz, hogy a Mi hazánk folyamatosan a fideszt támogatja?
2020. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Szóval 14 éves vagy, magyarul még gyerek, akkor inkább a kortársaidhoz hasonlóan szórakozz, ahelyett, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozol. :D
2020. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Csatlakozz nyugodtan! Kellenek a jobboldali fiatalok, úgyis túl sok a libsi hülyegyerek, jó ilyet hallani hogy valakit normális párt érdekel.
2020. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a használható válaszokat!:)

Azzal nem értek egyet hogy az életkorom miatt el kéne szakadnom a politikától. Engem êrdekel a politika, Magyarország érdekel, és a normális világnézetű társadalom érdekel.

Egyébként köszönöm,rájuk fogok írni és kérdezni!:)))

2020. ápr. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!