Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz tényleg annyira...

A Fidesz tényleg annyira népszerű a nyugdíjasok között?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a Fideszes szavazok a nyugdíjasok meg a cigányok, mert ezeket meglehet vásárolni.

Én Nógrád megyében élek egy kis faluban. A cigányok fideszesek, de az idősektől nem ez jön le. Pl.: még a COVID előtt utaztam a buszon, az öregek meg arról beszéltek, hogy Orbán mekkora egy rohadték, Putyincsicska stb. A múltkor a boltban hallottam, hogy 2 bácsi olyat mond, hogy Orbán egy f*sz, mert szétlopja az országot. A nagyszüleim is idősek, ők se mondtak még semmi jót a Fideszrol.

Most akkor a Fidesz népszerű az idősek korében vagy nem?



2020. dec. 24. 11:16
1 2
 1/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
28%
A nyugdíjasok inkább DK-sok. Persze a DK szerint meg pont fordítva van.
2020. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondhatnám!

Én nyugdíjas vagyok, de orbánékat jobban utálom, mint gyurcsányékat - pedig azoktól is hányingerem van. De amig csak a két ócska banda közül lehet választani, addig csak is a kevésbé ganéj hordára muszáj voksolnom.

2020. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
A nyugdíjasok túlnyomó része biztos hogy a fideszre szavaz még akkor is ha nem értenek együtt velük. Mégpedig azért mert ettől a kormánytól kapják a nyugdíjukat és félnek az ismeretlen jövőtől ahol veszélybe kerülhet a megélhetésük.
2020. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
2020. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2020. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

3-as! Teljesen hamis, tévúton járó megállapítás!

Nyugdíjat minden kormány köteles lesz adni azoknak, akik eddig is jogosultak rá!

Én egyetlen nyugdíjast nem hallottam tapsolni Orbánnak - de nincs is okuk rá!!!

2020. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem igaz. Persze minden párt tud egy-két embert mutatni aki tapsol nekik. De a vásárlóértékét a nyugdíjnak ez a banda tette tönkre.
2020. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Az öregeknek elegük van a múltból 1-2 (számukra) jelentős eseményt leszámítva. A Vezír meg megnyugtatja őket egy zsák kolompérral, nyugdíjemeléssel, rezsicsökkentéssel, és tsi.-val.
2020. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Van róla felmérés.

Kb a nyugdíjasok 40%-a fideszes.

2020. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9: Tudjuk: az önkormányzati választásokon is voltak felmérések - csak sz@rt sem értek...:)

Hála Istennek, mi egy rendes család vagyunk, egyetlen fideszes sincs köztünk!

2020. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!