Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ennek a következménye,...

Mi lesz ennek a következménye, hogy a lakosság legnagyobb része nem akarja beoltatni magát?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 23:13
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
2%
Proszto magyarok, nem utaztok, ennyi. Haho.
2020. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
20%
31es. Nem érdekel kibirom
2020. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
35%

#29


Miről beszélsz te b**i? Eltakarodsz szépen beoltatni magad és a családod és akkor nem kell fosnod az oltatlanoktól, de ha nem mész az sem érdekel senkit, mert azt ne várd el senkitől hogy miattad vagy bárki más miatt mindenki feláldozza magát...álmodban max. 🙃

2020. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 everlight ***** válasza:
60%
Eleve nem tudnak végtelen mennyiségben gyártani,minden embernek nem fog jutni,de nem is kell,mert nem ér semmit,kamujárványra kamuvakcina
2020. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
48%

"kamujárványra kamuvakcina"

Akkor ezt mondd az áldozatok hozzátartozóinak a szemébe. Balázs Fecó, Bergendy István, a tanárok, orvosok és ápolók családjának. Idióta.

2020. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 everlight ***** válasza:
72%
35 ös,aki rákban vagy egyéb más betegségben hal meg az le van szarva,mintha más betegség nem lenne,miért nem mondják be hogy hányan halnak meg 1 nap rákban ennyi erővel,.Átnevezték az influenzát koronára,ennyi történt
2020. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
18%

Everlight: kötözködés nélkül kérdezem, honnan vetted ezt az infót?

Mármint azt, hogy átnevezték az influenzát?

2020. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
3%
Na, erre én is kíváncsi vagyok. Honnan tájékozódik az, aki a nem létező vírusról beszél, és az oltás veszélyeiről értekezik?
2020. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 everlight ***** válasza:
85%
Kicsit gyanús lehetne hogy vissza vezetik a diktatúrát,elveszik az emberek szabadságát,mindent bezárattak de az egészség számára nélkülözhetetlen dohányboltok maradtak minden áron nyitva .Csak a pénzről szól,a kis cégeket csődbe viszik és a gazdag nagy cégek fillérekért felvásárolhatnak mindent,az anyagi függetlenség felszámolása zajlik,most már mindenki a kormánytól függ,hogy adnak e egyátalán támogatást és hagyják e megpusztulni pénz nélkül az embereket vagy nem.
2020. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
17%

Everlight: azt kérdeztem, hogy honnan vetted ezt az infót, hogy átnevezték az influenzát.

Nem azt, hogy te mit gondolsz, mi lesz ennek az egésznek a következménye, vagy mi lehetne gyanús.

Mint azt Pelikán József gátőrtől tudjuk: "Az a gyanús, ami nem gyanús." (Bacsó Péter A tanú)

Mielőtt leírom a következő mondatom, leszögezném, hogy nem vagyok semelyik párt tagja vagy szimpatizánsa.

A diktatúra az ott kezdődik, amit Pinochet tábornok csinált, minekutána megdöntötte Salvador Allende uralmát Chilében.(Amúgy a visszavezetik és a mindenáron szavakat egybe kell írni.)

És nem szeretném a politikát idekeverni, mert -leírom újra-, arra vagyok kíváncsi, honnan szedted azt az információt, hogy az influenzát keresztelték át? És komolyan érdekel.

2020. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!