Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem félelmetes hogy ezt a...

Nem félelmetes hogy ezt a világjárványt azt különbözteti meg az influenza járványtól hogy a politikusok bezárattak mindent/nincs kijárási szabadság?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen bármikor feloldhatják mert sosem volt rosszabb a koronavirus világjárvány mint egy influenza járvány(ja de influenzában meghaltak száma sosem volt tévében interneten)


Ezeket a számokat akármeddig mutogathatják és egész 2021 et elvehetik az emberektöl, bár májustól augusztus végéig enyhülést mondanak világsajtoban és Orbán egyaránt. Aztán újra korlátozások szeptembertöl.

Borzalmas világot élünk ahol nincs többé szabadság.

Már lassan fél éve megy ez a bohózat , de Bill Gates ajánlàsa szerint leghamarabb 2022 re nyithatnak ki éttermek edzötermek és térhet vissza élet régi kerékvágásba de bármikor 'mutálodhat' virus tehát bármikor lesz ürügy évekre bezárni mindent. Lassan 1 éve tartanak a szivatások.



2020. dec. 25. 07:12
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
62%
Ami a jelenlegi pandémiát félelmetessé tezsi, hogy felszínre került egy csomó ostoba, aki okosnak hiszi magát.
2020. dec. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
45%
Eljon a pillanat, amikor rajossz h ez messze nem cdak egy influenza.. de akkor mar keso lesz
2020. dec. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Végülis a 4000-es faluban ahol vagyok meghalt egy áttétes tüdörákos a koronavirusban. Nagyon veszélyes virus ez.

Családban is átment, jah igaz,csak apámban tudták kimutatni aki 2 hétig volt erös influenzás tünetekkel és 60 éves....

2020. dec. 25. 07:40
 4/59 anonim ***** válasza:
65%
Meg még abban különbözik, hogy az influenza sokkal jobban fertőz, és többen halnak bele.
2020. dec. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
87%
Tudosok mondtak hogy kb 10 szerese lehet a populacioban a tenyleges koronavirusosak szama.csak nem mentek el orvoshoz,alig volt tunetuk,vagy otthon kipihentek,mint eddig az influenzat mindenben evben,aki beteg volt.nos ha megnezzuk akkor a tudosok altal becsult szamot,visszaosztjuk a tenyleges halottak szamaval,mert azokat nyilvan tartjak mindig,kapunk egy egy picike szamot.ha jol emlekszem a berlini tunteseken felszolalo tudosok professzorok mondtak,akiket azota letiltottak minden kozossegi media platformrol,hogy ezeket a szamokat figyelembe veve,a halalozasi arany kb akkora mint egy influenza jarvanynal.kulon kiemeltek hogy voltak evek amikor az influenza okozott nemelyik orszagban hasonloan sok beteget sok halalt,meg sem zartak le semmit,nem volt kontaktkutatas,meg a mediban agymosas es propaganda.
2020. dec. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
29%
Nekem mindegy, én alapból utálok kijárni :D
2020. dec. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
35%
Én úgy tudom, hogy a COVID kb. 10-szer halálosabb az influenzánál.
2020. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az a félelmetes hogy menny diktatórikus ország van valójában. Az összes ország diktatórikus ami immunity passport-ot vezetne be. (amit Magyarország is tervez).
2020. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
72%
#7 Akkor rosszul tudod. A halottak közé mindenkit beleszámolnak, aki valaha elkapta a koronavírust, és azóta meghalt, függetlenül a halál okától, vagy hogy a halálakor egyáltalán fertőzött volt-e még. Tekintve, hogy a halottak nagy részének volt még valamilyen potenciálisan halálos betegsége, illetve az átlagéletkoruk magasabb, mint a várható élettartam, ennek a számnak egy kis töredéke lehet az, aki valóban a covidba halt bele (ha egyáltalán van olyan).
2020. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

81 éves áttétes tüdörákosról tudok mint halott.


A szomszéd községben 5 haláleset történt, legfiatalabb 67 volt, legidösebb 88.

Mindegyik idösotthon lakoja volt,agybafekvöek

2020. dec. 25. 09:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!