Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy ilyen pártot?...

Támogatnál egy ilyen pártot? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Magyarország Észszerűség és Szocializmus Pártja - Nem az Igazságtalanságra! (MÉSZSZOPNI)


A párt legfontosabb célkitűzése a környezetvédelem és a fenntarthatóság. Törvényekben elősegíteni azt, hogy a vásárlók helyi gazdálkodóktól vásárolják az élelmiszert. Gátolni a sok ezer kilométerről hozott termékek eladását, különösen az értelmetlen státusztermékekét (pl. drágakövek).

Ugyanakkor a párt elismeri, hogy a szegény országok bevételtől esnek el a termékeik kitiltásával, ezért a kieső pénzt az utolsó fillérig pótoljuk más módon. Elsősorban az adott országban szükséges, legfontosabb fejlesztések elősegítése révén.


A vasútépítést szorgalmazzuk és különös figyelmet fordítunk a vasúti áruszállítás újbóli fellendülésére. Az autópályaépítéseket leállítjuk, amint minden megyeszékhelyre elért az autópálya, illetve befejeződött az M0 teljes megépítése.


Véget vetünk az értelmetlen élelmiszerpazarlásnak. Törvényben előírjuk, hogy a menzákból visszamaradt élelmiszer még másnap is odaadható (és kötelezően odaadandó) a helyi szegény családoknak.


Támogatnánk a rövid párkapcsolatokat és jutalmazzuk, ha határozott ideig nem vállalnak gyereket az emberek. Az ország ökológiai lábnyomának csökkentéséhez ez lenne az egyik legfontosabb intézkedést. Az óvszer áfáját lecsökkentjük és szexuális aberrációnak tekintjük az óvszer nélküli alkalmi szexet, legyen az heteró vagy meleg aktus. A nő szervezetébe juttatott bármiféle fogamzásgátló szerek használatát gátoljuk.


2020. dec. 25. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez szép volt!


A mai letargikus, depresszív, élet-unt világunkban üdítően hat, ha valaki végre dominánsan gondolkodik!

2020. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Támogatom kivéve az utolsó bekezdést ami a csaladokról szól. Azzal nem értek egyet, a többi jó.
2020. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
En megszuntetnem a politikat! Semmi szukseg a politikusokra es a partjaikra sem.
2020. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Vajon miért pontozták le azt, aki az utolsó kivételével egyetért?

Néha tényleg olyan érzése van ezen az oldalon az embernek, hogy az építő hozzáállást üldözik ebben az országban.

2020. dec. 25. 14:01
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Olimpiai sportagat csinalnek a politikabol ... baloldal indulhatna a paralimpian :)))
2020. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Már a párt nevének a rövidítésénél láttam hogy itt bajok vannak a toronyban, nem csalódtam a további dolgok olvasásakor sem. 😂

Nem ártana átgondolni jobban a dolgokat

2020. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, én a családokat támogatom, ha megadja az Úr, én minimum 4-5 gyereket szeretnék...
2020. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6


Részletetmznéd, hogy mi a baj a programpontokkal? Kifejezetten kértem, hogy a nem támogatás legyen megindokolva; hát eddig senkinek nem sikerült ezt a nehéz feladatot megugornia.

2020. dec. 25. 15:18
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
tamogatnam
2020. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

:D

mész szopni:DDD

2020. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!