Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lett Jakab Péter a...

Hogyan lett Jakab Péter a 2018-as választást követően meghatározó politikus a Jobbikon belül?

Figyelt kérdés
A Vona Gábor vezette Jobbik vezető politikusai között még nem szerepelt.

2020. dec. 25. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Mert végre megjött az esze a jobbiknak.
2020. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem vót más.
2020. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert műbalhékkal népszerűsíti magát. Valójában egy nagypofájú senki aki csak addig mer ugatni, amíg azzal nem lép át egy határt. Érdekes hogy a durva, hatásvadász kijelentéseinek ingerültsége egyáltalán nem fokozódik! Mindig újra és újra ugyanonnan kezdi, és ugyanaddig megy el. Nagyon "forgatókönyv" szaga van a dolognak!
2020. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

#3 vagyok:


Ha valaki hülyére venne, majd ismét, akkor azzal szemben egyre kevesebb türelmet tanúsítanék, és egyre durvábban ütnék vissza!

2020. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#3 Becsületes embereknek nincs oka tartania a Jobbiktól. Ha te dolgozó, becsületes cigány vagy, akkor miért félsz a Jobbiktól?
2020. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

#3, #5-nek:


Érdekes! Kíváncsi lennék, hogy miből következtettél a cigány vonalra?

Bár sváb vagyok, de intézeti gyerek lévén cigányok közt nőttem fel.


A jobbiktól pedig a legkevésbé sem félek. Sőt! Egyenesen dühös vagyok Jakabra, mert átlátok a színházán! Én nagyjából olyan mentalitású vagyok mint amit ő megjátszani próbál, így látom hogy bár hihetőek, de teljesen életszerűtlenek a reakciói. A krumpli-adásnál például amikor az első fizikai kontaktusra sor került, amikor is Kövér elvtárs meglökte a vállát, akkor neki erre a pillanatra várva durván le kellett volna csapnia Kövér kezét! De ehhez már nem volt vér a faxában! Eddig mert a kutya ugatni!

2020. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!