Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz, hogy a “nagy”...

Mit szólsz, hogy a “nagy” Google.comnál a téli ünnepet írt ki, ez normális? Miért nem merik kiírni a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Az androidfanboy/girlöknek ez nem sok?
2020. dec. 25. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Ez a Google-undorító 🤮
Nekem tetszik, hajrá Google
34 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
A techcégeknél sok az olyan munkavállaló, aki elég pc.
2020. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Most épp ez a trend. A Google-nek, mint a többi nagy cégnek, nincsenek elvei, csak azt csinálja, amivel a legtöbb pénzt keresheti.


Ha valamiért azzal lehetne több szponzort szerezni, hogy Subudubidú-t kíván, akkor azt írná ki.

2020. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Neked most ez miért, fáj hogy kellemes ünnepeket kívána??

De ha csak azt mondja hogy boldog karácsonyt akkor meg több millió embert sért meg. Ha valami mást ír ki akkor szintén. Nem akart regionálisan sem korlátozódni, hiszen európán belül is vannak különböző nemzetíségűek, szabad vallásokkal.

Ez nem egy sértő dolog, hogy ezt írta ki. Nem is lett volna ez se kötelező, ha nem tetszik ne olvasd. Máshol még ennyit se láttam.

De mint értelmes ember belegondolhatsz, hogy egy nemzetközi cégről van szó és mivel sehol nem akar bonyodalmat próbál semleges maradni.

2020. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
#3 Szerintem senkinek nem kellene sértő legyen az, hogy mi most a Karácsonyt ünnepeljük. Én sem sértődök be Hanuka idején.
2020. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#3


Szerencsére nem találkoztam vele, Safarit használok...csak a csoportban osztották többen is...

2020. dec. 25. 19:50
 6/23 A kérdező kommentje:

#4


Hanukával nincs gond, a probléma, hogy ők is le vannak nézve...

2020. dec. 25. 19:52
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Google globalisabb gondolkodasu, hogy csak a keresztenyehez szoljon. Egyik helyen hanuka van, masik helyen halaadas, a harmadikon fenyo unnep, mashol tel unnep ... szoval probalt a google egy olyan koszontest irni, ami a legtobb emberhez szol.
2020. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Most őszintén, kinek ártottak ezzel és mi baj van vele? Ennyire zavarja az embereket már az is, hogy a cégóriások tudomásul veszik kisebbségek létezését? Nem tudják, hogy karácsonyt ünnepelsz-e és valószínűleg ugyanez marad még szilveszterre is, szóval azért nem azt írnak ki karácsonyt, mert ez nem csak a karácsonyról szól, hanem a téli ünnepekről, pont ezért írtak téli ünnepeket. Komolyan - miért ennyire fontos, hogy csak a karácsony legyen kitéve és a többiekről tudomást se vegyenek?

Ha annyira rohadtul fontos neked, hogy karácsony legyen kiírva, akkor legalább tudhatnád, hogy helyesen kisbetűvel írják a karácsonyt.


Kellemes ünnepeket a GYK népének!

2020. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#7


Èn meg augusztusban bojkotáltam a Googlet.

2020. dec. 25. 20:00
 10/23 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
84%

Nem csak karácsony van télen, még itthon sem.


[link]

2020. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!