Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz hosszabbítás jan 11-én?...

Lesz hosszabbítás jan 11-én? Szavazás (30 nap nyilván)

Figyelt kérdés

#eweer
2020. dec. 25. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Lesz
Nem lesz
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Hello.

Igen lesz.

A külföldi politikusok és Orbán is ugyanazt a retorikát fúja, április végéig fog tetőzni a járvány, aztán májustól enyhülés következik a járvány augusztus végén lesz a leggyengébb.

Viszont szeptemberre várható a harmadik hullám, tehát a lényeg az hogy június - augusztus nem lesz járvány.

Szeptembertől megint lesz.

2020. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez mind Csilike jósolta szennyvízből? Régebben legalább volt annyi eszük az embereknek, hogy kávézaccból jósoljanak. :D
2020. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nos megvallom én az egészet leszarom egyedül az iskola érdekel-hogy maradjon a távoktatás még februárig (legalább)
2020. dec. 25. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia Pistike. Az előbb az emberek kategóriában tettél fel egy távoktatásos kérdést. Miért utáljátok ennyire az iskolát?
2020. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ki fognak nyitni. Ugyanis az a cél, hogy mielőbb fertőzzön körbe mindenkit, hogy mehessen tovább a gazdaság. Hogy közben hányan halnak bele, az mellékes. Bár az oktatást nem értem, szerintem távoktatásban is lehet tanulni. (Jó, nyilván nem a szakmai gyakorlatot). Én nagyon örültem volna, ha az én diák koromban van ilyen lehetőség.
2020. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"ni. Ugyanis az a cél, hogy mielőbb fertőzzön körbe mindenkit, hogy mehessen tovább a gazdaság."


Ha ez a cél kár volt bezárni egy napra is nemdebár????

2020. dec. 26. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért zárt be, mert nyomást gyakoroltak rá a pedagógusok. De lássuk be, ez így édeskevés. Az általános iskolákat és az óvodákat is be kellett volna zárni, ha akar valami eredményt. Így semmi értelme nem volt.
2020. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Azért zárt be, mert nyomást gyakoroltak rá a pedagógusok"


jaj hagyjad már ezt az üres szar dumát....

mióta érdekli ezt a kormányt mit akarnak a pedagógusok???


De mellesleg ELEMI JÓZAN ÉSZ: hát ha a pedagógusoktól függ a zárás--akkor ugyebár itt nyitás sem lesz úgy májusig? Nemde?

Evidens.


hisz mutass nekem olyan tanárt aki nyitni akar..... ilyen a földön nincs.

Ha rajtuk múlna még az általánosok is zárva lennének!


ELEMI JÓZAN ÉSZ!!!

2020. dec. 27. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Meg kéne tanulni a normális kommunikációt. Kérdeztél valamit, rendesen, normális stílusban válaszoltunk. Lehet, hogy nem egyezik a véleményünk. Lehet vitatkozni, de könyörgöm próbáljuk már meg tisztelni egymást. "szar duma", "elemi józan ész"? Köszi. Benned meg a jómodor halvány szikrája sincs. Látod nem is kommentel neked senki más.
2020. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!