Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire segíti a munka...

Mennyire segíti a munka nélkül maradtakat és a vírus elleni védekezést az, hogy Doktor Miniszterelnök Úr most hárommilliárdot költ a Groupama Aréna felújítására?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 09:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

10. én meg leírtam, hogy miért nem hazugság és úgy túnik nem tudtad értelmezni.

1 hét alatt megtanulható munka? Na, olyan kell nekem! Sorolj már fel 2-3 ilyet, hadd jelentkezzek és tanuljak meg 10 különböző munkát 2,5 hónap alatt!

2020. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

11!


Csak megismételted a cikk hazugságait.

2020. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%

Aha, szóval szerinted nem lehet 3 milliárdból stadiont építeni? Vagy a mezőkövesdi nem 1 milliárdból készült?

Továbbra is szertném ha segítenél hol találok 1 hét alatt megtanulható munkákat.

2020. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Ő nagyban gondolkodik, - tömeges karanténban.
2020. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
7%

Stadionok = karanténok? Istentől elrugaszkodott feltételezés?

Minen ott van. Konnyen őrizhető, szállásra, sétára, tisztálkodásra is van lehetőség. A sátrak is jól mutatnak a műfüvön.Az ülésen meg júl elüldögélhetnek a fogva tartotak. Persze ilyen csak délamerikában fordulhat elő, nálunk ahol demo-krácia van itt biza nem..

2020. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
11%

Eu.-s barátaitok több millió illegális legális barbárt akarnak a mi nyakunkba is rakni.Ezeknek szállást ellátást is kell biztosítani.

Tapsolás közben,köpködés előtt gondolkozhatnátok előre.

Ja nem megy,elnézést.

2020. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"Eu.-s barátaitok több millió illegális legális barbárt akarnak a mi nyakunkba is rakni.Ezeknek szállást ellátást is kell biztosítani."

Ezek szerint Doktor Miniszterelnök Úr személyesen épít szállást több millió illegális legális barbárnak? Orbán Viktor tehát Soros kottájából játszik? :O

2020. dec. 26. 12:04
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Felkészül a hazaáruló lobbistáitok esetleges sikereire.

Ha véletlenül köteleznének minket,akár mire is,ne érjen váratlanul minket a döntés.

Hogy nézne már ki,hogy nem élhetnek egyből a 'jogaikkal',meg nem várjuk áldott,szeretett embertásaitokat.

Egyből indulna a következő kötelességszegési eljárás.

2020. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

13!


Ne próbálj olyat a szavamba adni, amit nem írtam!

Te is csak azt ismételgeted, hogy egy kicsi stadion olcsóbb, mint egy nagy. Ezért már érdemes volt cikket írni! :)

A hazugságotok abban áll, hogy ezeket megpróbáljátok rendkívül felületesen összehasonlítani. Majd mindezt az felújítással. Persze az egységsugarú ellenzéki már véres szájjal stadionozni kezd, miközben semmi információ nincs a cikkben. Pedig gyakran az átépítés, bővítés bonyolultabb, drágább, mint az új építése.


Én eddig minden lakásfelújítási munkát meg tudtam oldani. A tapétázás, festés, burkolás mind olyan munka, amit magam csináltam és biztosan nem rosszabb a minősége, mintha szakembert hívtam volna. Vannak értemiségi ismerőseim, akik nem találtak a szakmájukban munkát, ezért elmentek ilyet csinálni. Nem kellett nagyon tanulniuk hozzá. Persze aki erre a pályára készül, annak ezek magtanulása is évekig tart.

2020. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%

19. Azt állítottad, hogy a cikkben hazudik az ujságíró. Az ujságíró annyit írt, hogy a felújításra szánt pénzből akár egy új stadiont is fel lehet építeni. Sehol nem állította, hogy ugyanazt, mint amit felújítanak. Fel lehet építeni egy stadiont a felújításra szánt pénzből? Fel. És nem is akármilyen falusi kis tyúkkergetőt, hanem egy néhány éve épült komoly, nagy stadiont.

Tehát továbbra sem igaz az, hogy bármilyen hazugság is lenne a cikkben.

Ha 6 évvel bárminek az építése után az újkori árának a 20%-át rá kell költeni, akkor ott vagyon rossz munkát végeztek, vagy egyszerűen ellopták és ellopják az arra szánt pénzt.

Ha te építtetsz egy házat 40millióért, majd 6 év múlva rá kell költeni a felújítására 8 milliót, akkor azt mondod, hogy ez teljesen rendben van?

2020. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!