Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ez az ellenzéki...

Tényleg ez az ellenzéki színvonal? Szabó Tímea arról posztol, hogy Novák "ál-ablakpucolást" végez?

Figyelt kérdés

Havi milliós fizetésért miért tűrik el az emberek, hogy egy politikus azzal töltse az idejét, hogy kinyomozza, Novák Katalin képviselő asszony valóban ablakot mos-e vagy csak úgy tesz, mintha ablakot mosna?


Mi lesz a következő? Orbán ürülékének álagát fogja vizsgálni? Vagy Németh Szilárd pacalpörköltjének eredetiségét? Esetleg Szijjártó Péter hajának zselézetlen állapotát?


Tényleg ez a legnagyobb probléma az országban, hogy már nincs is mivel foglalkozzon egy képviselő?



2020. dec. 27. 09:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként Szabó Tímea baromira szűk látókörű.

Én a legirritálóbb, legunszimpatikusabb politikusnak tartom.Olyan,akiről nem tudod,hogy menstruál vagy a változó korban van.



Azt kifogásolta,hogy nem újságpapírral,ecetes vízzel törli az ablakot Novák.


Aki járt már Dm-ben, tudja,hogy lehet venni nedves törlőkendőket direkt ablaktörlésre, én is ilyeneket használok.

De, lehet venni hengerben is papírt, plusz fújsz rá ablaktisztítót és akkor is ugyanaz az eredmény.

2020. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
50%
De legalább csinos.
2020. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 Micimacko67 ***** válasza:
74%

Kérdező, szerinted ki kezdte ezt a sztorit?

Honnan értesült a közvélemény az ablakpucolásról? Ki tette közzé ezt a fotót?

Szerinted?

Sokan pucolnak ablakot de eléggé ritkán látok ilyen fotókat a köznapi emberektől a face-n...

Aki propagandafotót tesz közzé, az ne lepődjön meg ha utána kicsit kiröhögik...

2020. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
34%

Szabó Tímea és a színvonal egy mondatban való említése már rossz.


Az meg, hogy a #2 szerint csinos az megint csak érdekes felvetés. Gyurcsányné Apró Dobrev Klára asszony is csinos?

2020. dec. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
49%

Majdnem jó a kérdés vádaskodása... :)

Legalább nem a rendőrség kapta el a Novákot,ereszcsatornán menekülve egy b*zi orgiáról!

Igaz!

Mennyire "aljas" ez a Szabó! :)

Hogy mer gondolkodni?!?

Méghogy nem lehet így ablakotmosni!:..

(Mondjuk a képen az ablakon sem látszik a "mosás".) :)

2020. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
54%

Igen kérdező, ez az ellenzék színvonala.

De jó hír számunkra, hogy a koronavírus kellős közepén ebbe próbálnak belekötni, az ablakpucolásba egy államtitkár szabadidejéből. Ezek szerint az ország vezetésével, a gazdaság irányításával és a járvánnyal kapcsolatban nem találtak semmit, kénytelenek ilyennel szórakoztatni magukat, hogy Novák Katalin hogyan szokott ablakot pucolni.

2020. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
59%
Most ettől a kamu ablakpucolástól eltekintve. Az feltűnt, hogy pont ugyanazt csinálod, mint amit kritizálsz?
2020. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
61%

Hát #6-os!

TE SEM aszalod magad hírek nézésével és olvasásával,ha azt látod,hogy az ellenzék nem kifogásolja a "kormányzást"!

No de így a jó!

Maradj mindig ilyen!

Értelem,információk és gondolkodás nélkül,sokkal jobban érvényesülhetsz a Fidesz világban.

2020. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#7/7

Az, hogy egy választott politikusnak Karácsony kellős közepén, egy pandémia idején, egy gazdasági válság előtt és egy 2 év múlva esetlegesen bekövetkező kormányváltás előtt az jár a fejében, hogy Novák Katalin jól pucolja-e az ablakot, az szerintem övön aluli.


Nekem csak annyi dolgom van politikával kapcsolatban, hogy válasszak. Nincs kötelességem se ellenzéki program írással kapcsolatban, se pandémia kezeléssel kapcsolatban, se válságkezeléssel kapcsolatban se pártpolitikával kapcsolatban se semmivel kapcsolatban. Ezért én megtehetem hogy az egyes képviselőket kritizáljam. Nem kapok ezért havi több millió forintot. Szerintem elég jelentős köztem és közte a különbség.

2020. dec. 27. 10:17
 10/45 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként tényleg röhely,ami itt van.Az ellenzéktől én is többet várnék.Kár ezt csinálni,mert hiteltelen.Sok bajom van az Orbánékkal,de ez azért unternívó,úgy hiszem.Nehéz alulmúlni.

Igy nem lesz kormányváltás,mert az emberek nem hülyék!

2020. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!