Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik az Indexet rendszeres...

Ti, akik az Indexet rendszeresen olvastátok és szerettétek, elégedettek lennétek ha a mostani (2020.10.18.) színvonalat és attitüdöt tartaná meg?

Figyelt kérdés
Szerintem az új stáb nem ment el kormánypropaganda irányba, inkább a szenvtelenebb, mondhatni BBC standard felé. Szerintem ez nem rossz. Persze tudom ez is jobb a kormány számára. De talán az olvasóknek sem ártana.

2020. okt. 18. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Én igen. Nem érzek túl nagy változást, egy kis lépést tettek a tőlük amúgy sem túl messze lévő középpont felé. Ha nagyjából ezt az "objektivitást" tartani tudják (akár bal, akár jobb irányba lengve ki picikét), az nekem tökéletesen megfelel.


(Ami kicsit zavar viszont, hogy néha ilyen skizofrénnek tűnnek a különböző cikkeik, mintha lennének hatérozottan balos és határozottan jobbos kollégák. Most jó politikai példát nem tudok, de pl a D vitaminos írásaik ilyenek. Kb egyszerre volt címlapon, hogy bevált a D vitamin kúra, meg hogy fals következtetés, hogy működik.)

2020. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Néha szélső-kormánypárti cikkek jelennek meg, máskor meg über ellenzéki véleményrovatok. Eléggé látszik az erőforrás hiánya. Kevesebb a cikk, főleg az olyan cikk, amiben sok munka is van. Illetve már nem ők az a hírportál, akik ha történik bármi a nagyvilágban, akárhol, akármikor, akkor 10 perces reakcióidővel meg is jelenítik azt, és tőlük tudjuk meg a dolgot.


Nem lett annyira rossz hírportál, de azért látni lehet a változást.

2020. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőkkel, szerintem is nagy a kilengés még ellenzéki és kormánypárti irányba is. A stílusukat szeretem, nekem nagyon idegesítő volt a régi csapat szlenges jópofizása.
2020. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi kérdés az, aki dönteni kíván, ismeri-e a manipuláció tárházát. Nem könnyű ismerni, elég sok türelem kell hozzá.

Azt mondanám, az ismerők és nem ismerők nem ugyanúgy döntenének. Tapasztalataim alapján muszáj értelmeznem. Állításom egy fikarcnyi véleményt sem fogalmazott meg az írások minőségéről.

2020. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Én aug. végétől, amikor lejárt a felmondási ideje a régi dolgozóknak, meg sem nyitottam. Nem vagyok kíváncsi olyanokra, akik ilyen előzmények után kerültek oda.

Figyeltem a távozó indexeseket, olvastam, hogy www.telex.hu címmel megindult a honlapjuk. Őket olvasom azóta is úgy, ahogy régen az indexet.

Nem az újság nevéhez, hanem az azt író újságírókhoz ragaszkodom.

2020. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olvastam a régi indexet, bár nagyon sokszor nem értettem egyet a politikai célzatú megnyilvánulásaikkal (az hogy ők balosak voltak ebből a szempontból lényegtelen, a tartalomra, minőségre gondolok), szerintem jóval olvashatóbb, egy fokkal komolyabb lett mint volt. Sőt, a tartalma most ment el egy függetlenhez HASONLÓ irányba.
2020. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!