Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ellenzéki Összefogás...

Az Ellenzéki Összefogás egyből a választások után bevezetné az alapjövedelmet?

Figyelt kérdés

Most Karácsonykor itt voltak rokonok és azt magyarázták , hogy szavazzunk a DK-ra meg az összefogásra mert jön az alapjövedelem meg az EU-s nyugdíj


Szüleim nyugdíjasak én meg munkanélküli vagyok szóval jól jönne a plusz pénz , ez várhatóan már egyből a választás után meglenne ?


2020. dec. 27. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd már ezt az alapjövedelmes hülyeségedet, Öcsi!
2020. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem lenne meg, szerintem nagyon nem is lesz ez választási programban benne de még ha igen akkor is olyan lenne mint az ingyenes BKV bérlet a gyerekeknél, hogy elkezdik bevezetni aztán talán 5-6 év múlva lesz belőle valami.


De amúgy milyen lenne az EU-s nyugdíj? (arról még nem hallottam)

2020. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2020. dec. 27. 12:30
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Még szép hogy bevezetik!! Remélem elveszik a mocskos gazdagoktól a sok pínzt oszt a szegínyeknek aggyák. Aki bruttó 250 ezer felett keres, az fizessen 50%-os szjat!!!

Irónia🤣

2020. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanúgy ahogy Pintér 3 hét alatt megszűnette a bűnözést és ahogy Orbán nem tűri a korrupciót.
2020. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Alapjövedelem kvázi kvázi lehetetlen, de ha meg is csinálják valahogy, valószínűleg több kárt tenne, mint hasznot.


Az EU-s nyugdíj meg teljesen irreleváns ilyen szempontból. A DK egy apró párt az EU parlamentben, nem ők döntik el, hogy lesz e. Ez meg amúgy is az E választások témája, nem az országgyűlési választásé.

2020. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Az biztos hogy náluk "kicsit" nagyobb az esély hogy az átlagembereken és a rászorulókon is segítenek, mint a gazdagimádó korrupt fityesznél.
2020. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alex Fly ***** válasza:
59%
Nyilván nem azonnal. Ez nem úgy megy mint a mesében, hogy a tündér suhint egyet a pálcájával...
2020. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#5 Két hét alatt szüntette meg, már ne is haragudj! :D
2020. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Természetesen azonnali hatállyal bevezetnék.
2020. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!