Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak ennyit érnek...

A kormánynak ennyit érnek magyar emberek, hogy rajtunk fogják tesztelni az orosz vakcinákat? Miért kell behozni azt a teszteletlen vackot, miért nem jó az európai engedélyezett? Mert túl nyugati?

Figyelt kérdés
Kásler mondta, hogy kezdik rajtunk a tesztelést (ahogy sejtettük, csak addig titkolták). Miközben az EU külön felszólított az orosz szer ellen. Az orosz orvosok, kutatók szerint sem biztonságos, mert kimaradt a tesztfázis. Ráadásul nem elérhető az oltás kutatási, tesztelési dokumentációja sem. Arról nem is beszélve, hogy az orosz kutatók csak úgy potyognak ki az ablkaon.. Ennyi vagyunk a magyar kormánynak? Kísérleti patkányok?

2020. dec. 27. 13:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Cikket ne magyarul olvass. Tudományos cikk egyébként is csak angolul van. A magyarul leforditott cikkek nagyrésze szar és helytelen. Biológus vagyok, én is sok cikket írtam már. Ezt hívják kutatásnak. Kutatás nélkül nem lehet gyógyszert, vakcinát kiadni törvényesen. Én foglalkoztam tudőgombákkal. Antifungális szereket teszteltünk rajtuk, amit tanulmányiztunk éveken keresztül. Ezenkívül a túlélő faktoraikat, DNS-t stb. Ez nem így működik. Ehhez legalább kéne 2 év, hogy biztosak legyünk a hatásáról. Ja és persze, hogy ne legyen súlyos mellékhatás. :D Mert mivel még azt sem tudjuk, hogy mi lesz a hosszú távú következménye a vírusnak a szervezetre. Ahogyan még a vakcinát sem tudják 100%-ra. Gondolkodjunk néha, bugyuták. Nem médiából kell hiteles forrást szerezni, hanem fejleszteni kell magunkat, hogy átlássunk dolgokon.
2020. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
"hiteles"
2020. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%
Az összes vakcina veszélyesebb, mint a koronavírus, mert egyiket sem tesztelték megfelelően, de még az orosz a legkevésbé veszélyes. Az ugyanis régóta bevált módszer szerint készült, míg a nyugatiak teljesen új technológiát alkalmaznak, azokkal emberkísérlet folyik.
2020. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Jaj utolsó remélem, hogy troll vagy. Ha nem, akkor elkéne venni tőled a médiát. Ahogy írtam, évek kellenek kutatásra. Oroszoknak is, nincs semmilyen bevalt vakcina. Minden vírus egyedi, egyedi módon kell kifejleszteni ellenük az ellenanyagot. Hasonló családba tartozó vírusok elleni vakcinákkal lehet kísérletezni, de ahhoz is kell 1-2 év, hogy tezstelgessék, fejlesszék.
2020. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
18%
Egy dologról beszélünk, utolsó. Minden covid-vakcina veszélyes, ez tény. Annyi a különbség, hogy a nyugatiaknál még pluszban veszélyt jelent a kipróbálatlan mRNS technológia.
2020. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

Azt sem tudod, hogy mi az az mRNS gondolom. Az kell a fehérje szintézishez. Vírusnak nem tud saját maga feherjeszintezist csinálni. Ezért kell neki gazda szervezet. Szóval nem hülyeség mRNS kísérleteket kutatni és fejleszteni. Muszáj új kísérletek kifejleszteni, hogy hatékonyabb legyen az orvostudomány. Nem is élnénk tudomány nélkül. Ne viccelj már. Robotika is fejlődik, mukezek, szervek stb. Lehet ma már szívet nyomtatni. Génsebészet is rohamosan fejlődik. Én is a gombák DNS-t megtöröm, kicserélek, kivágok bázisokat közvetetten stb. Pár évtized múlva már fogyatékos emberek sem biztos, hogy születnek, mert beletudunk avatkozni az embrionális fejlődésbe. Pl dawn-kór. 21. autoszómális kromoszóma 3 példányban van 3 helyett. Vissza fogják tudni állíania 2 db kromoszomát és máris nem születik betegkent a gyerek.

Te sem élnél és én sem, ha nem lenne orvostudomány. Régen egy nő 20 gyereket szült. Abból megmaradt 1-2,tobbit meg elvitte a betegség. Természetes szelekció. Ez embernél már nincs, mert van orvostudomány. Nem élhetné túl pl méhen kívüli terhesseget egy anya. Ahogyan ha császár szülés sem lenne, ott is sok halál lenne. Foginygyulladas nem kezelése halált okoz stb stb. (ezért van Fogkrem is többek között, nemcsak azért, hogy tiszta legyen a fogad). 8 milliárd ember helyett 1 milliárd sem lenne, ha nem lenne tudomány. Tudományban kell hinni, nem pedig humbuk marhaságokban és álhírekben. Ezért írtam, hogy fejleszteni kell magunkat és akkor átlátunk dolgokon. Én nem mondom azt, hogy nem fújják fel a vírus helyzetet. Lesz sokkal több ilyen járvány is. Még veszélyesebbek is. Minél nagyobb az emberiség gradációja, annál több lesz a betegség is. Nincs degardacio, mert nincs természetes ellenségünk. Nincs egyensúly. Szándékosan is lehet biofegyvereket bevetni. Vírus is lehet az. Mi is tudnánk laborból elzárt széfből olyan baktériumokat kijuttatni, hogy egy egész várost meglehetne öletni. Biofegyverek sokkal hatékonyabbak, mint bármi más. Gazdasági összeomláson is látszik. Mielőtt félre értés esik, nem azt mondom, hogy ezt a Covidot valaki biofegyverként használta, viszont az eredet sem tisztázott egyelőre. A lényeg, hogy muszáj fejleszteni a tudományt és ahhoz sokat kell kísérletezni. Ez van.

2020. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
*2 helyett
2020. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és a pszichopatákat nem szabadna miniszterelnöki székbe ültetni. ☺️ Pszichopataknak nincsenek erezseik, mert szar a limbikus rendszerük. Viszont megtudjak játszani, hogy vannak érzéseik. Gyerekként megtanuljak, mint ahogyan egy átlag ember az anyanyelvet. Pszichopata játszik az emberekkel, hogy eleerje saját céljait. Nincs együtterzese, szorongása, semmi. Attól függetlenül mutathatja a környezetének, hogy van, de valójában nincs. Sok politikus pszichopata. 😉 Draga Sztálin bacsi is biztos az volt. Talán még Putyin is az. A drága kopaszka tünteti el az ellenzéket, pont, mint ahogyan Sztálin is tette. Akik veszélyt jelentenek a hatalomra, annak adios. Kommunizmus és diktatúra. Remélem, hogy nem arra vágysz, hogy komcsi legyen Magyarország megint. 🙂 Ha igen, akkor jó életre ne számíts.
2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

#16

Tudsz mondani törzskönyvezett a napi gyakorlatban használt gyógyszert amely mRNS technológiával működik. Arra akarok kilyukadni, hogy olyan mRNS gyógyszert amit úgy adnak széles körben a betegeknek mint mondjuk az aszpirint.

2020. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszert tesztelni kell, ez van. Semmit sem adnak ki tesztelés nélkül. Ebben benne van az emberi teszt is. Bár nem is értem, hogy aki nem ért a témához, az minek okoskodik itt.
2020. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!