Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog eljutni Magyarország...

Mikor fog eljutni Magyarország oda, hogy megszűnik a gyűlöletbeszéd a politikában, egyes társadalmi csoportok (migránsok, romák, melegek) vegzálása és kirekesztése, illetve az antiszemita beszédek ?

Figyelt kérdés
Itt mondhatnám a gyülöletplakátokat a migránsokat, a romák megbélyegzése ( Gyöngyöspata), a melegek kirekesztése a családból, és örökbefogadásuk ellehetetlenítése, inkább maradjon őszerintük az árvaházban a gyerek. A köztévében a melegek vegzálása, gyógyítása. Antiszemita megnyilvánulások stb.... Nem egymás ellen kellene ugrasztani a társadalmi csoportokat, szakadék és árokásás helyett inkább hidakat kellene építeni ! A jobboldali troll műsorokban is egy csomószor ezen csoportok kifigurázása megy. Normális ember, ha pl nem ért egyet az LGBT-vel, akkor sem szidja őket, mert egy magára valamit adó európai kultúrember hiszi és vallja, hogy mi mindannyian különbözünk és ezt tiszteletben is tartja.

2020. dec. 28. 18:50
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Szerintem normális emberek nem beszélnek így. Aki ilyen, az nem való politikusnak.
2020. dec. 28. 19:43
 12/46 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy két véglet van sokszor, legalábbis ezek a leghangosabbak.

Vannak a rasszisták, homofóbok stb, akik gyűlölnek mindenkit, aki nem olyan mint, ahogy elvárják.

És vannak a szélsőliberális SJW-k akik szerint semmi probléma nincs a bevándorlással, akik szerint a fehérektől kell elvenni és a feketéknek adni, akik szerint semmi probléma nincs a cigányokkal, akik szerint minden filmbe kell meleg és szivárványos zászló kell egy önkormányzati épületre..


Amíg ez a két véglet létezik, addig provokálják és ezzel fenntartják egymást.

2020. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
12-es: Akkor most egy nagyon provokatív kérdés: ha kényszerítenének, hogy válassz, akkor inkább a szélsőjobbot vagy szélsőbalt választanád ? Melyik a kisebbik rossz ?
2020. dec. 28. 20:30
 14/46 A kérdező kommentje:
12-es: Illetve szerintem nincs olyan, hogy valaki tisztán középen áll. Akarva, akaratlanul, de közelebb áll vagy egyik, vagy másik oldalhoz.
2020. dec. 28. 20:43
 15/46 anonim ***** válasza:
56%

#13

Fhu ez nehéz kérdés. :D

Őszintén szólva tényleg nem tudok választani. Ha a szélsőjobboldali nem nácit jelent, hanem mondjuk csak egy radikálisabb jobboldali pártot, akkor talán inkább az. De ha lehet, egyik se.

2020. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
56%

#14

Az lehet, sőt biztos is, de lehet különböző véleménye adott kérdésekben. Ha magamból indulok ki, talán kicsivel közelebb állok a jobb oldalhoz, de nagyon sok kérdésben baloldali a véleményem.

2020. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
16-os: Miben tartod magad jobboldalinak és milyen esetekben egyezik a véleményed a baloldallal ?
2020. dec. 28. 20:52
 18/46 anonim ***** válasza:
85%

Jobboldali:

Fontosak nekem a nemzeti értékek, a határon túli magyarság és a nemzetállamot preferálom nem a multikultit, tehát alapvetően bevándorlásellenes vagyok. Cigánybűnözés (akárhogy is hívjuk) van és komoly probléma. Irtózok attól, amikor ok nélkül erőltetik az etnikai és szexuális kisebbségeket pl filmekben. Alapvetően a munka alapú társadalmat tartom jónak, túl nagy állami beavatkozás pedig nem jó szerintem.


Baloldali:

Nem szeretem, ha a vallás túl nagy vagy tulajdnoképpen bármilyen szerepet tölt be a hatalomban. Önmagában is nagyon ellenzem az erős hierarchikus hatalmat, tehát pl az állami túlhatalmat vagy a hagyományos nemi szerepek erőltetését. Nem vagyok rasszista, sőt kifejezetten érdekelnek idegen kultúrák, mint az iszlám is, csak le van maradva és nem itt a helye. Cigánybűnözés van, mint írtam, de nem azért mert ők cigányok, hanem komoly társadalmi, gazdasági, történelmi okai vannak, és nekünk is sokat kell tenni ez ügyben. Melegek jogait támogatom, csak nem szeretem amikor túlerőltetik. Fontosnak tartom az elosztást és a szociális ellátórendszert, a szegények segítését, például több kulcsos adórendszerrel.


Most így ezek jutottak eszembe :D

2020. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
18-as: Akkor gyakorlatilag mindkét oldalból kiválasztod a számodra megfelelő "ételt", mint a svédasztalról, a többit pedig kihajítod a kukába.
2020. dec. 28. 21:17
 20/46 anonim ***** válasza:

#19

Hát nyilván amit elítélik, abban nem támogatom az adott oldalt.

2020. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!