Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog eljutni Magyarország...

Mikor fog eljutni Magyarország oda, hogy megszűnik a gyűlöletbeszéd a politikában, egyes társadalmi csoportok (migránsok, romák, melegek) vegzálása és kirekesztése, illetve az antiszemita beszédek ?

Figyelt kérdés
Itt mondhatnám a gyülöletplakátokat a migránsokat, a romák megbélyegzése ( Gyöngyöspata), a melegek kirekesztése a családból, és örökbefogadásuk ellehetetlenítése, inkább maradjon őszerintük az árvaházban a gyerek. A köztévében a melegek vegzálása, gyógyítása. Antiszemita megnyilvánulások stb.... Nem egymás ellen kellene ugrasztani a társadalmi csoportokat, szakadék és árokásás helyett inkább hidakat kellene építeni ! A jobboldali troll műsorokban is egy csomószor ezen csoportok kifigurázása megy. Normális ember, ha pl nem ért egyet az LGBT-vel, akkor sem szidja őket, mert egy magára valamit adó európai kultúrember hiszi és vallja, hogy mi mindannyian különbözünk és ezt tiszteletben is tartja.

2020. dec. 28. 18:50
1 2 3 4 5
 41/46 hun_74 ***** válasza:

Ennyi erővel a nyugati országokhoz képest meg el van maradva a Mi Hazánk politikája.

A nyugati országok legtöbbjének jóléte a gyarmati országok szipolyozásából származik.

Baromi érdekes, hogy a gyarmati adók bevételét nem akarják szétosztani, csak a gyarmatokról származókat, ez is milyen érdekes...

2021. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
40: A gyújtogatásokat idióták követték el, nem a bőrszín a hangsúlyos. Idióták pedig mindenhol vannak, nem bőrszín és rasszfüggő.
2021. jan. 2. 01:54
 43/46 hun_74 ***** válasza:

Ezt te is tudod hogy csak melléduma.

Valyon miért nem csinálnak ilyet az Izlandiak, évről-évre???

2021. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 hun_74 ***** válasza:
*vajon
2021. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél 🤣
2021. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Én ész és viselkedés alapján kategorizálom az embereket, és nem tartom magam rasszistának. Pl ha a migránsok tudnak/tudnának viselkedni, akkor beengednék belőlük párat, segítenék, de csak addig amíg hasznosak a társadalomban. Amint pl megerőszakolnak egy nőt, vagy hasonló rémhírbe illő dolgot csinálnak menne vissza oda ahonnan jött. Alapvetően mindig próbálok úgy hozzáállni az emberekhez, hogy jók és majd akkor ítélem el ha olyat tesz. Viszon akármennyire nem vagyok előítéletes pl a négerekkel, melegekkel, vallásosokkal stb, a cigányokat mégsem bírom. Amikor sétálok hazafelé és meglátok egyet, rögtön az jut eszembe hogy na dejó mindjárt jön buszjegyért cigiért telefonomért és ha nem adok akkor agresszívan lép fel hogy megfélemlítsen(általában nem szokott bejönni, de attól még nem jó érzés mindig ilyenekkel találkozni).

1 szó mint 100 jöhet tőlem bármilyen rassz, vall@s szexuális beállítottság, de a romákat kitakarítanám az országból.


Szerintetek így is rasszista vagyok?



Szerintem nem azt kellene megváltoztatni hogy én ne így vélekedjek a romákról, hanem nekik kellene megváltozni hogy ne gondoljam ezt. A magyarság már elég régóta próbálkozik a befogadásukkal mégsem javul a helyzet.

2021. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!