Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek is felveszik a...

Ellenzékiek is felveszik a CSOK-ot, babaváró hitelt, autóvásárláshoz a kedvezményt, felújításhoz kedvezményt, stb.. ?

Figyelt kérdés

Vagy elvhűen távol maradnak a Fidesz általi támogatásoktól és csak azokat veszik igénybe amik kikerülhetetlenek, pl. kevesebb adó fizetése, kevesebb rezsiköltség és magasabb bér megkapása?


A szomszédom ma délelőtt szidta Orbánt meg a Fideszt szinte már habzó szájjal aztán megkérdeztem tőle, hogy miért vette fel a több millió forint ingyen pénzt ettől a szemét kormánytól ami folyamat csak keresztbetesz neki meg ellopnak mindent, de sajnos tőle nem kaptam rá választ csak értetlen reakció ült ki az arcára, hogy neki bizony az jár és amúgy is mit védem a Fideszt.


2020. dec. 29. 17:58
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
26%

:D

Ne keress logikát egy ellenzékiben. Süt a nap? Rohadt Orbán! Esik az eső? Rohadt Orbán! XD

Kétbitesek nagyon szegények.

2020. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A fideszes nyuggerek miért vették fel évekig a 13. havi nyugdíjat?
2020. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nyugdíjfolyosítás nem önkéntes alapon működik
2020. dec. 29. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Én semmit nem tudok igényelni.


Tőlem az ápolási segélyt vették el, manyup-ot, meg anyukámtól a rokkantnyugdíjat és az özvegyi nyugdíjat.


Az olaj árát rohadtul nem követte a benzin és gáz ára.

Ennek a különbözete el is viszi a rezsicsökkentés előnyeit.

2020. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert ezt nem ők adták, hanem a befizetett adónkból van?
2020. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!