Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvárhatjuk, hogy Orbán...

Elvárhatjuk, hogy Orbán Viktor az orosz vakcinával oltassa be magát? Elvégre ő és a Fidesz a hanyatló nyugatba nem bízik.

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Bugyuta kérdés.
2020. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Egyenlőre az orosz vakcinát tesztelik Magyarországon, csak úgy mint Brazíliában vagy Dél-Koreában vagy Törökországban.
2020. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Lassan tényleg kínos kérdés lesz, hogy a szélsőbaloldal állandó oroszozása miért is nem számít rasszizmusnak. Fel kéne dobni a témát nemzetközi közegben.
2020. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
elvárható
2020. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
A korrekt az lenne, ha a fideszesek megkapnák az orosz vakcinát, hiszen nekik nincs kifogásuk ellene, a többiek pedig a nyugatit kapnák. Ezzel a felállással senkinek sem lenne problémája.
2020. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Az is kérdés persze, csak így szélsőbaloldali megfontolásból, hogy mivel elvileg van a tarsolyban izraeli vakcina is, csak még várni kell rá; akkor nem antiszemitizmus-e esetleg bármi mással beoltatni magunkat, akár a Pfitzer lötyivel is?
2020. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem pl semmi elvi bajom sincs az orosz vakcinával. Koromnál fogva csak orosz (sőt szovjet) oltásokat kaptam. Sem mellékhásuk és működnek. Nem fogok félni az orosz vakcinától egy divat miatt
2020. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mindegy,csak döfjék bele a tűt minél gyorsabban,és az oltóanyagot tolják belé.készül már a magyar vakcina is,de vajon lesz hozzá több tízezer önkéntes? remélem hogy a fidesz fanok önként vállalják e nemes feladatot.
2020. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

"A korrekt az lenne, ha a fideszesek megkapnák az orosz vakcinát, hiszen nekik nincs kifogásuk ellene, a többiek pedig a nyugatit kapnák."


Add anyádnak a nyugati fost ne nekem. Tiffany Dovert is az ölte meg.

2020. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
A hanyatló Nyugat társadalmilag egy rakás sz*r. Ezen kár vitatkozni. De ezt sem írták még le vagy ezerszer, hogy a bolond haladók megértsék.
2020. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!