Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszélyben a január 11-ei...

Veszélyben a január 11-ei nyitás, most hogy a cseheknél és a szlovákoknál is újra berobbant a járvány?

Figyelt kérdés

Csehország: [link]

Szlovákia: [link]


Vagy OV már nem mert több népszerűtlen intézkedést hozni?



2020. dec. 30. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
egyértelműen veszélyben, legkésőbb január 8-án újra meghosszabbítanak mindent. Viszont akkor helyes döntés lenne az esti takarodó helyett egész napos kijárási korlátozást bevezetni - de mondjuk sportolni, sétálni éjjel is kimehetnél, mint tavasszal.
2020. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőtök véleménye érthető :D :/
2020. dec. 30. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg nem érthető. Van aki szigorúbb korlátozásokat akar, van aki meg ki van akadva, hogy nem mehet sportolni, bulizni. Nem kéne inkább összefogni? Csak a gyűlölködés megy? Ha nyugdíjat emelnek, utáljuk a nyugdíjasokat, ha a tanároknak emelnek bért, utáljuk a tanárokat, ha vírus van, utáljuk a betegeket, mert féltik az életüket. Én komolyan szégyenlem magam, hogy ilyen országban élek.
2020. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon egyszerű a megoldás. Aki otthon akar maradni, az maradjon otthon, vegye fel a munkanélküli segélyt 3 hónapig, maradjon otthon, regisztráljon a vakcinára, azt a 600 ezer embert leoltják 2 hónap alatt, aztán utána menjen, amerre akar.
2020. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
5-ös látom érted a kérdést, januárt 11-én a középiskolákat nyitnák meg, nekik nem annyira jár még a segély, ha nem mennek iskolába...
2020. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Egyéni tanrend
2020. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!