Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2021-ben véglegesen megszűnik...

2021-ben véglegesen megszűnik majd a koronavírus?

Figyelt kérdés

2021-ben a magyar kormány illetve a külföldi országok kormányai véglegesen eltörlik a koronavírust a földfelszínéről kitörlik az emberiség történetéből úgy mint a pestist?


Mindenkit beoltanak védőoltással és vége mindennek úgy élhetünk mint anno 2018-ban vírus nélkül?


Vagy még sok év kell ahhoz hogy ez megtörténjen?



2021. jan. 1. 00:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
42%

Miért kéne a 4 fal között ülni?

8-ig lehet menni bárhova. Erdőbe szoktunk menni, lehet túrázni jókat gyalog és biciklivel. Lehet menni futni ligetekbe, gátra, rakpartra stb.

Barátokkal du. 1-kor is el lehet kezdeni a bulit. Pláne, ha mindenki tünet mentesen átesett rajta a társaságból.

Ott alvós házibulit is lehet csinálni, bár ez már nem legális, mert 8 után mindenkinek a bejelentett lakóhelyén kell lenni, de az ilyet senki nem ellenőrzi.

Ha jó idő lesz akkor a tavakban, folyókba is lehet fürdeni. Én nagy uszodás vagyok, de ha nem nyitnak ki akkor Dunába, Tiszába, tavakba is jót tudok fürödni, napozni.

Ezenkívül videó kocsma, online sakk, online game stb.


Akinek tönkrement a munkahelye nagyon sajnálom. De pont a gazdasági dolog miatt, ha már kevesen beoltják magukat és jön a jó idő, akkor enyhíteni fognak.

Mert nagyon sok az aki nem oltatja be magát és ha kormány kötelezővé teszi vagy bújtatve kötelezvé teszi, h ide oda nem lehet menni csak annak aki be van oltva, akkor rengeteg szavazót veszít. Az meg a kormánynak = a halállal. Azt semmiképpen. Sőt a repülőre se az lesz, h aki oltott felszállhat, hanem aki oltott, aki nem maszkba szállhat fel és ennyi.


Magam részéről nekem van "edző termem". Oké egy szoba, de fel van szerelve.

Van erkélyem. Van tágas lakásom. Van nyaralom. Egyenlőre nem szeretném beoltatni magam.

Nekem az se fáj, ha valaki beoltatja.

Az már kicsit rosszul esne ha kötelező lenne. Nyilván próbálnám érvényesíteni az akaratom, aztán max. belebukok és beadatom magán orvosnál.


A metoo-hoz nem hasonlítottam, szövegértelmezés -1. Hanem az, h mindig van valami H1n1-nél is azt mondták, h itt a világvége és mindenki oltsa be magát, alig pár százalék tette meg és mostanra alig emlékszik valami, most nyilván valami keményebb jött. Csak amikor covid van, akkor mindki vírusszakértő lesz, dobálóznak szakkal, amiket nem is ismernek, nyájimmunitás, vakcina, oltás pass, társadalmi átoltottság.

2021. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!