Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak nem kellene...

A kormánynak nem kellene elgondolkodnia rajta, hogy erre az egy napra (december 31.) minden évben bevezesse ezután a kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés

Így hajnali negyed háromkor talán kijelenthető, hogy a korábbi évekkel ellentétben békésen és nyugodtan zárult a szilveszteri ünnep. Míg más években kb. délután 5-től reggel 6-ig csak a petárdázás, tűzijátékozás, részegek óbégatása és hasonlók mentek, most idén egy-két kósza tűzijátékot leszámítva olyan síri csend és nyugalom volt mint egy januári kedd éjszakán mondjuk. Az állatok sem őrjöngenek, nem kószálnak kocsik, csak a rendőrautó ment el itt 1-2 alkalommal. Szerintem ez mindenkinek jól esik, hogy csend és nyugalom honolt, nem az elmebeteg káosz. Úgy tűnik végre egyszer az életben a kormány hozott egy jó döntést azzal hogy kijárási tilalmat rendelt 8 és 5 közé ma is. Meg is lett az eredménye, itt legalábbis ahol én lakom csend van és nyugalom.

Nem kellene ezt a továbbiakban minden szilveszterkor bevezetni? Sokkal nagyobb csend, békesség, rend és tisztaság lenne, és nem olyan lenne mint a háború a kinti hangulat.



2021. jan. 1. 02:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Az év többi 364 napját neked találták ki.

Akkor meg miért sajnálod azt az 1 napot a többiektől?

Évi egyetlen éjszakáról beszélsz, és az is fáj neked. Elképesztő.

2021. jan. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2021. jan. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is tetszett, főleg mivel állatbarát vagyok.
2021. jan. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Vannak primitív emberek akiknek a 21. Században is az Uuuuu tuzijatekkkkk de szeppp jelenti a szorakozast meg a pia. És sajnos ők vannak többen. Úgyhogy kb lehetetlen lenne kivitelezni. És be sem ismernék hogy buták.
2021. jan. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez a nap az évben amikor bárki kiengedheti a gőzt amitől nem tudott máskor megszabadulni, lezárja a múltat képletesen magában, hangos durrogással elűzi a rossz "szellemeket" a következő évből.

Ennyit talán lehet tolerálni szilveszter napján,nem?

2021. jan. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mindentudó99 ***** válasza:
77%
Tegnap is skáig melóztam ùgy hogy este alvás volt. Észre se vettem semmit az egészből. Igaz most nem tudok aludni de nem ezért. #4 Az meg hogy sziveszterkor lazít valaki megszik 6 sör ès megnéz egy tüzijátékot nem jelenti azt hogy buta. Unalmas egy életed lehet
2021. jan. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Örülhetsz, mert örökre maradni fog a kijárási tilalom, és nappalra is ki fogják terjeszteni. Többek között arra használják fel ürügyként a koronanáthát, hogy egy soha nem látott mértékű diktatúrát építsenek ki az egész világon.
2021. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
A kijárási tilalom súlyosan korlátozza az emberek szabadsághoz való jogait, ezért csak háború vagy járvány esetén lehet elrendelni.
2021. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
82%
Szilveszter a kedvenc ünnepem, nem bírnám elviselni minden évben.
2021. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Milyen csend és béke?

Nálunk 5-től hajnal 2-ig megállás nélkül durrogtattak

2021. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!