Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán megéli,...

Szerintetek Orbán megéli, hogy Budapesten Olimpia legyen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Simán.
2021. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ő igen, csak mi nem.
2021. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem fogja megélni, de én emellett remélem, hogy soha nem fogunk olimpiát rendezni. Sokba kerül, sok, nagy nyűg az egész. Örülök, ha a magyar sportolók sikereket érnek el, de engem egyáltalán nem érint meg ez az ún. "olimpiai szellemiség", főleg, hogy egy olyan sportrendezvényről van szó, ahonnan kicsinyes politikai bosszúállásból simán kitilthatnak (ki is tiltottak) országokat. A rendezés is politikai propaganda, magamutogatás, f@szméregetés. A Vizes VB, meg a többi rendezés is értelmetlenség volt.
2021. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Majd meglátjuk. Párizs egyre alkalmatlanabbnak tűnik, hiába nyertek, a momentumosok lefizetésével.

Ha visszamondják, lehetnek még budapesti és más magyar városokbeli versenyek az olimpiában.

2021. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha két napon belül lesz, akkor igen.
2021. jan. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

A fő probléma, hogy azt mondják, gazdaságilag is siker lesz, aztán utólag bizonygatnák, hogy tényleg az volt.


Vagyis megcsinálnák bármi áron, és a nép fizetné az árát.

2021. jan. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez még tényleg hiányozna. Az öncélú magamutogatás. A tipikus más fa...val verjük a csalánt. Magyarország hol rendelkezik ennyi tőkével, hogy a minimum 3 ezer milliárd belekerülést fedezni tudja? Agyrém! Na persze, nem elhanyagolandó, hogy hányan meggazdagodnának! De haszna, az nem lenne. Szinte mindenki veszteséggel zárt, még Amerika is. A magyar gőgnek persze megalapozna. Csak úgy mondom. 2022. Január 1-én Románia, Horvátország, és Bulgária csatlakozik az Eurózónához, a hivatalos fizető eszköz az euro lesz.
2021. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6%
Amilyen nagy eszű a szavazó tábora, még ez is megeshet!
2021. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Magyarországon nem lesz olimpia - mert Orbán sem lesz már - más agyhalott meg nem fogja forszírozni, mert értelmetlen!

4-es: "Majd meglátjuk. Párizs egyre alkalmatlanabbnak tűnik, hiába nyertek, a momentumosok lefizetésével."

Párizs még így is sokkal alkalmasabb mint Magyarország!!!

7-es: "2022. Január 1-én Románia, Horvátország, és Bulgária csatlakozik az Eurózónához, a hivatalos fizető eszköz az euro lesz."

Így van! Ez lesz a legnagyobb döfés az Orbán rendszerbe, ez többet akaszt be neki, mint az egész ellenzék! Az ő "bűne" hogy Románia és Bulgária is már feldugja Magyarországot a fenekébe!

2021. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lesz, hála égnek Budapest mindig lefogja szavazni!
2021. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!