Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vadhajtasok csak jobboldali...

A vadhajtasok csak jobboldali vagy Fideszes portál is?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Csak fideszes.
2021. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Fidesz nyalonc portál.
2021. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
84%
A legrosszabb fideszes nyalonc portál.
2021. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelműen fideszes. És egyáltalán nem jobboldali. Ha jobboldali lenne, akkor a jobboldali értékeket a Fideszen is számonkérné. Amit nem tesz. Bármit csinál a Fidesz, a vadhajtások azt támogatja, legyen az jobboldali, konzervatív, keresztény, szekuláris, baloldali, zöld, liberális, globalista, antiglobalista, bármi. A vadhajtásoknak nincs értékrendje, csak kenyéradó gazdája.
2021. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#1-4: Már csak azok a fránya bizonyítékok hiányoznak...

Én viszont az ellenzék egyik legbeteglelkűbb bloggere és a Gyurcsány házaspár között könnyedén tudok kapcsot találni:

[link]

[link]

[link]

2021. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

[link]


[link]


Fideszt reklámólja, fidesszesek s.ggéből nyalogatja ki az exkrementumot nyíltan az utcán videók kérésztüzében, ez nem elég bizonyíték ? :)

2021. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6: Ez mind a bizonyíték akart lenni? Vérszegényebb, mint Niedermüller rusnya sápadt feje. :DDD

Én fideszes vagyok, de Boldog Istvánról még életemben nem hallottam. Vajon hány DK-s van, aki nem hallott a Homonnayval vígan fotózkodó Gyurcsány házaspárról?

2021. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es, Én nem vagyok ügyvéd és ez nem bíróság, hogy bizonyítékokat mutogassun kegymásnak, amit linkeltem, az csak egy tény közlés volt az exkrementum nyalogatásnak a vadhajtás részéről. :)

Hmmm, akkor most már értem, hogy amikor Fideszesekkel beszélgetek, miért tagadják fröcsögve, hogy a Fideszes politikusok nem lopnának... :D Boldog István volt az egyik OGY képviselő, Lord Voldemort mellett, akik full ostobák voltak ebben a rendszerben rendesen sz.rrá lopniuk magukat és a saját ügyészük kénytelen volt bíróság elé állítani. Lord Voldemorton nem segített a sötét mágia és a mai napig böriben ül.

2021. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: Ahogyan #8 is írja ez nem bíróság. Szerintem a legtöbb ember nem állítja, hogy a vadhajtások jogi értelemben fideszes lenne. [Nem is lenne értelme, se a PTK, se a BTK, se semmi egyéb jogi szabályozás nem ismeri a "fideszes" fogalmát. Pontosan úgy, ahogy jogi értelemben Homonnay vagy akárki sem dékás. Jogi értelemben még Gyurcsány sem dékás és Orbán sem fideszes, a jog ilyen fogalmakat nem ismer. Gyurcsány a DK, Orbán a Fidesz nevű párt tagja/tisztségviselője/elnöke/..., jogilag ezek a kifejezések léteznek. Ennélfogva jogi értelemben bizonyítani sem lehet, hogy bárki fideszes vagy dékás lenne. És most vissza normálisba.] A gyakorikerdesek kommentfelülete nem tévesztendő össze a bírósági ülésteremmel. Itt a fideszesen azt értjük, aki pártpolitikai értelemben a Fidesszel szimpatizál. Dékáson meg azt értjük, aki a DK-val szimpatizál.


A szimpatizáláson belül elég széles a skála: azoktól a csendes szavazóktól, akik a kedvenc pártjukat esetleg csak egy kicsivel tartják jobbnak az összes többinél, egészen azokig a fanatikusokig, akik a kedvenc pártjuk vezetőjét félistennek vagy akár egészen istennek tartják. A Fidesz szavazói, támogatói között vannak valódi jobboldaliak, konzervatívok, keresztények (ez három(!) különböző politikai nézetrendszert jelent, persze elég sok köztük az átfedés, de jól elhatárolható különbségek is vannak), sokat ismerek (na jó, főleg keresztényt, illetve konzervatívot, klasszikus értelemben vett jobboldali Magyarországon nem is nagyon létezik). De a vadhajtások ezek egyikébe sem illeszkedik. Sem semelyik másik (legalábbis általam ismert) politikai nézetrendszerbe. A megjelentetett írások világképileg teljesen összevisszák, az egyetlen közös bennük (amit én fel tudok fedezni), az a Fidesz aktuálpolitikájának folyamatos szolgálata. Ezért írtam #4-ben, hogy egyértelműen fideszes, de egyáltalán nem jobboldali.


Egy másik eklatáns példa a mindenféle meggyőződés nélküli szolgálatra Bayer Zsolt. Ő demens kreténnek, migránspápának nevezte Ferenc pápát. Majd amikor egy vezető evangélikus lelkész egy prédikációja nem tetszett neki (az ő interpretációjában migránssimogató volt), akkor bejelentette, hogy katolizál. Miféle vallási meggyőződés lehet emögött? A katolicizmus és a protestantizmus számtalan elvi, teológiai dologban hirdet mást (szentségek, szentek, Szűz Mária, stb.). Bayer Zsolt meghallott egy (egyébként tényleg a Fideszt is kritizáló) prédikációt, és a fejéhez kapott, hogy ez mind máshogy van, mint ahogy évtizedek óta azt ő vallotta? Nyilván nem. Nem tudom, valóban katolizált-e. Akárhogy is: nem volt ő evangélikus, és most sem katolikus. Az ő vallása a fideszes.

2021. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Cudarul tudják nyomatni a kormánypropagandát, szerintem olyan szinten, mint Hruscsovéknál volt a Pravda.

Szerintem ha Orbánék is belenéznek, ennyit mondanak, na, ez már nekünk is sok. :D

2021. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!